Зворушлива історія: 11 годин слониха безуспішно копала, намагаючись витягнути слоненяти з бруду

Це трапилося у 2015-му році в Чатрі, неподалік від міста Ранчи, що знаходиться в Індії. Місцеві жителі спостерігали за переміщенням слонів, які часто гуляли їхніми землями.  

Взагалі слони звикли жити й переміщатися з місця на місце цілими стадами. Саме тому люди здивувалися, коли помітили, що одна слониха відділилася від десятка своїх попутників.

Тварина почала хоботом  відчайдушно рити землю. Це також одне зі звичних занять для слонів, але цього разу воно тривало понад 11 годин. Тобто самка провела цілу ніч без їжі та води. Якщо через товсту шкіру, яка затримує вологу, їй не загрожувало зневоднення, то від голодування тварина все ж могла постраждати. Дорослі особини цього виду споживають близько 150 кілограмів їжі за добу. Однак слониха абсолютно не реагувала на те, що сили покидали її. 

Місцеві жителі з цікавістю спостерігали за тим, що відбувається. Зупиняти слониху ніхто не наважувався, адже вона могла б агресивно на це відреагувати, захищаючись від можливої небезпеки. Були спроби відволікти увагу тварини, але ласощі не змогли викликати в неї інтерес. 

Джітендра Тіварі все ж осмілився підійти до звіра. Він побачив, що причиною дивної поведінки стало маленьке слоненя, яке опинилося в пастці. Воно впало у закинутий колодязь, з якого матір намагалася його відкопати. 

Пошепки

Слониха вже не могла триматися на ногах через дефіцит енергії. Проте їй все ж вдалося підвестися і наблизитися до вантажівки, сповненої бананів. 

Тим часом небайдужі люди кинулися рятувати слоненя. Вони ретельно продумали кожен свій крок і намагалися не торкатися до малюка, аби не залишити на ньому свій запах. Їм вдалося прибрати з країв пісок, який заважав слонисі. 

Люди зробили доступ до верхньої частини колодязя. Вантажівка з їжею від’їхала, а матір повернулася до своєї дитини. Слониха обхопила малюка своїм хоботом і після кількох вдалих ривків змогла витягнути його з колодязя. Брудне слоненя перелякано тулилося до своєї рятівниці. 

Сім’я нарешті змогла возз’єднатися. Вони вдвох відправилися в сторону лісу, аби наздогнати своє стадо. 

А ви б наважилися допомогти дикому звіру? Чи вражають вас материнські інстинкти тварин?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector