Звички, які допоможуть вашій дитині добре вчитися

Виховання дитини – надзвичайно важливий процес, який може повпливати на майбутнє життя вашого малюка. Деякі дорослі вважають, що в цьому плані варто бути суворішими та вимогливішими. У нас більше досвіду, а отже ми краще знаємо як жити дитини, проте це не завжди так. Щоб дитина розвивалася правильно, росла тямущою та розумною, а в майбутньому стала успішною, не обов’язково для цього купляти безліч книг. Варто в повсякденне життя внести звички, які допоможуть вашому малюку навчатися вдало!

Пошепки

  1. Читати вголос. Така методика сприяє кращому розвитку дитячого мозку, адже тоді дитина не лише читає, а й використовує ті частини мозку, що відповідають за аудіосприйняття. В майбутньому діти будуть уважнішими, а їхні навички читання значно кращими.
  2. Говорити “спасибі”. У відомому журналі Forbes було опубліковано дослідження, яке довело, що проста подяка допомагає покращити психологічний стан, зміцнює стосунки між людьми та рівень агресії. Якщо подякувати незнайомцю, то значно збільшиться вірогідність того, що він буде відкритий до нових дружніх відносин. Щоб у ваших дітей були здорові соціальні зв’язки, вчіть їх висловлювати подяку змалечку. 
  3. Уява. В Тель-Авіві було проведено експеримент, в якому взяли участь діти від 6 до 9 років. Це дослідження мало показати, як діти мислять, і чи віддаленість різноманітних речей впливає на їхнє абстрактне мислення. Загалом за підсумками тесту можна зробити висновки, що діти, які можуть дозволити собі фантазувати й виходити за межі реальності є щасливішими. Так вони спостерігають за предметами з різних точок зору, не відчувають себе пригніченими. Тому коли діти щось вигадують, не зліться, а підтримуйте цю вигадку, намагайтеся її обговорити з різних сторін. 
  4. Настільні ігри.  Саме такий варіант проведення часу є ідеальним, так ще змалку дитина вчиться гідно програвати та прагнути до виграшу. Заради цього малюк виробляє різноманітні стратегії, які допоможуть в майбутньому продумувати всі кроки наперед. Використовуйте різноманітні головоломки, кубики, настільні ігри, щоб стимулювати розвиток просторової уяви та логічного мислення. Години в день гри в Монополію, для прикладу, буде достатньо. 
  5. Цінуйте природу. Journal of the Study of Religion, Nature and Culture вивчив взаємовідношення дітей з природою і з’ясував, що навіть просте проведення часу на вулиці змусить дитини відчувати себе більш натхненно. В тиждень діти повинні проводити на природі від 5 до 10 годин, це потрібно і для фізичного, і для психологічного здоров’я.  Більш того, недавнє дослідження в JAMA показало, що діти, які в школі проводять більше часу на вулиці, мають менший шанс стати короткозорими. 

Які б правила Ви ще б додали у цей список?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector