Звинуватив дружину в зраді, а виявилось, що це моя матір справжній Ірод!

Після одруження я з дружиною переїхали до моєї мами. Декілька років накопичували на власне житло, однак нам навіть у будинку з мамою було непогано. Вона в мене багато років працювала шеф-кухарем у ресторані, тому готувала на відмінно. Щастя мати таку маму, думав я. Софія також смачно куховарила, однак робила вона це дуже рідко. 

Мама мені часто дорікала, мовляв, дружина справжня ледацюга. Інколи ми з Софією через те сварились. Було образливо, адже я працюю, заробляю гроші, а вона навіть сніданку приготувати мені не хоче. Однак усе це можна було терпіти, в порівнянні з іншим.

Якось повернувся з роботи, а Софії вдома немає. Мама подала смачну вечерю, а тоді каже мені:

– Синку, не хочу тебе засмучувати, але я мушу сказати це…

– Що саме? — бентежно запитував я.

– Твоя Софія має коханця. — заявила мама.

– Такого не можу бути! З чого ти це взяла? — у відповідь сказав я.

– Та ти тільки сам подумай. Де вона постійно так затримується, чому відмовляється вечеряти з нами? 

Пошепки

– Вона мені каже, що не голодна… — раптом задумався я.

– Авжеж, бо її якийсь бахур погодував вже, от тому й не голодна.

Від злості та хвилювання у мене на лобі виступив холодний піт. А що як справді вона мені зраджує? Рідна матір мене б не обманювала, я довіряю їй наче собі. Проте тоді мені чомусь на думку спало зателефонувати до мами Софії та запитати в чому справа…

– Ольго Петрівно, я підозрюю, що ваша Софія мені зраджує.

– Що? Чи ти при своєму розумові, чоловіче? Як ти після всього, ще смієш таке казати про мою доцю? 

– Я нічого не розумію, поясніть у чому ви мене звинувачуєте — просив я.

– Твоя мамка геть здуріла! Від коли ви переїхали жити до неї, моя Софійка спокою не знає! Заборонила вона їй на кухню заходити, готувати та їсти не дає! Донечка у мене скромна й тиха, навіть не признавалась, але нещодавно я зауважила, що вона дуже схудла і змарніла. Коли запиталась, що сталося, в мене аж кров в жилах застигла! 

Почувши це, сказати, що я був шокований це нічого не сказати! Сльози потекли по моїх щоках й не знав, що маю говорити. Ніколи подумати не міг, що моя мати здатна на таке! Не знаю, як маю просити вибачення у дружини та чи пробачить вона мені? Однак знаю точно, що жити з мамою більше не буду! 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector