Зять мій взагалі сором втратив! До такого доньку мою примушує, що я тільки за серце й хапаюся… Як його оце жити далі?!

Свою єдину донечку ми з чоловіком ніколи ні в чому не обмежували. Хотілося, аби дитина завжди жила в достатку і не знала горя. Тому ми дали їй хорошу освіту, показали світ, допомогли з роботою. А як донечка почала заробляти та відкладати гроші, то скинулись і придбали їй новеньку квартиру. Вийшло так, що 25 відсотків суми в неї було, а ще 75 додали ми. Але то було діло принципу. Хто ж із батьків не мріє забезпечити своє дитя власним житлом?

Спочатку Христина жила там сама, а через два роки вийшла заміж, завагітніла… І почали в тій однушці діти вже втрьох моститися. Ясно, що там, де одному нормально, трьом – дихати нічим. Та от біда: на більшу квартиру грошей у молодого сімейства не було. Та й не час зараз, аби житло нове купувати: хто ж його знає, що нас чекає завтра, правда? 

І зять мій, аби йому пусто було, випалив свою ідею – переїзд в інше місто. У мене там аж очі на лоба полізли! Йому легко казати, його в нашому містечку нічого не тримає. Роботи нормальної в нього зроду не було: то якісь халтурки, то підробітки, то ще якісь обхідні шляхи. Такі він копійки приносив додому, що мені аж плакати іноді хотілося. Усе ж лягало на плечі моєї донечки!

Для неї переїзд – найгірше з усіх можливих рішень. Тут вона вже всіх знає, усе тут схвачено: робота є чудова, репутація серйозна серед колег, можливість розвиватися… Вона так довго працювала, аби досягти того, що має! Таку зарплату за місяць отримувала, яку місцеві тільки в снах і бачили. А тут таке! Кинути все і переїхати…

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– Христино, ти мене чуєш взагалі? Я тобі кажу, що мене це місто давить! Не хочу я тут нічого робити, бо все одно воно нікому не треба! А як у столицю переїдемо, то я зразу все у свої руки візьму. Будемо так жити, що тобі й не снилося! – одно заводив свою шарманку зять.

– Не знаю, як Христина, а я тебе чую! – старалася перекричати його я. – Ти б хоч думав, що ти верзеш! Тут ви живете хоч якось, бо квартира своя є, ціни не такі високі, як у великому місті, у доці моєї робота тут. І ти хочеш кидати стабільність, просто щоб у Київ вирватися? Та кому ти там треба! Ні освіти, ні досвіду роботи!

Пошепки

– А ми продамо цю квартиру та й будуть у нас гроші на перший час. Або бізнес свій зробимо! – не міг ніяк закрити Сашко свого рота.

Так я розізлилася, що встала та пішла додому. Подзвонила наступного ранку до доньки, аби хоч її до тями привести. А та сказала, що говорити не може, бо речі збирає. Готується в інше місто переїжджати з кінцями… Мовляв, Сашко – її доля, куди він, туди й вона…

Я не знаю, що тепер робити. Не для того я в доньку скільки сил і грошей вкладала, аби її тепер якийсь нероба так тяг на дно! 

Що б ви мені порадили?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector