– Зятю, які Карпати? А як же Єгипет? – Та ж війна в країні- я невиїзний. – А тобі обов’язково того року у відпустку йти?!

У мене було два шлюби, в другому я перебував цілих п’ять років. Спершу мені здавалося, що ця жінка — мрія, вона допомогла мені впоратися з багатьма комплексами, які навіяла мені попередня дружина. Однак наше щастя тривало недовго, а все через те, що проживали ми разом із тещею. Після розлучення я залишився практично ні з чим, тому орендував квартиру. Наталя ж запропонувала переїхати до неї, і я не забарився — не хотів платити чужим людям.

В дружини з мамою дуже тісні стосунки, я завжди почувався в цій квартирі третім зайвим. В них налагоджений побут, розподілені обов’язки, а чоловік туди взагалі не вклинювався. До моєї думки там ніколи не прислухалися, в цьому жіночому царстві я їв те, що мені казали, відпочивав в тих країнах, які вони вдвох обирали. Таких прикладів можна назвати безліч, але я розповім лише останню ситуацію. Саме після цього я серйозно задумався про розлучення. 

Дуже хотіли з дружиною відпочити, тому взяли відпустки на роботі, я купив квитки, орендував нам житло, от тільки залишалося зібрати речі. Хоч війна в країні, але в Карпати переїхатися, думаю, не такий вже і великий гріх!

Я мріяв вже про час, проведений з дружиною лише вдвох. Якраз хотів з нею обговорити наше життя, сказати, що так далі тривати не може. Мені дуже не вистачало її уваги, в цій сім’ї я не відчував себе чоловіком. На жаль, цьому так і не судилося статися. Жінка взяла й розповіла про нашу відпустку при гостях. А ще заявила, що мама теж їде з нами — наш номер має дві кімнати, тож тісно не буде. Теща розплилася в посмішці, а я ледь себе стримував. Вони просто в один момент зруйнували всі мої плани, я розумів, що знову не побуду наодинці зі своєю дружиною.

Про відпочинок в деталях я розповідати не буду, думаю, ви й самі все прекрасно зрозуміли. Ми удвох підлаштовувалися під бажання тещі, оскільки вона вже у віці, ходити в гори їй важко. Загалом весь час я був на побігеньках у цих жінок.

Пошепки

В один прекрасний момент, коли ці дами розвалилися на галявинці, а мені сказали принести закарпатського вина, я зрозумів — далі так тривати не може. Я не хочу прожити так все своє життя. Я дорослий чоловік, який здатен забезпечити сім’ю, непоганий на вроду, уважний — чому мене ніхто не цінить?  

Я просто став рабом в петлі дружини й тещі. Ще решту днів відпочинку я намагався донести цим жінкам, чого хочу я, але вони плювати хотіли на мою думку. 

Тому, коли ми повернулися з відпустки, я прямо сказав дружині, що подаю на розлучення і пояснив чому. Наталя просто мовчки дивилася на мене й не могла зрозуміти, чому все так відбувається. Здається, вона так і не усвідомила, що мені не подобалося. Ці жінки благали мене одуматися, намагалися вирвати з рук валізу — не дивно, адже їхнє життя було міцно на мені зав’язане. 

Зараз я щасливий, пройшло вже пів року після розлучення, і я відчуваю себе вільним. Хоча тепер мені знову треба платити за оренду, але в цьому житлі можу робити те, що хочу. Тепер часто обдумую ці стосунки, й виникає надто багато запитань.

Як Ви вважаєте, мене кохала друга дружина чи я був їй комфортний?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector