Різдвяна притча: «Чому бути бідним краще ніж багатим», яка заставить вас задуматися

Не дарма кажуть, що не в грошах щастя. 

Дві сусідки живуть поруч. Їх відрізняло те, що одна була дуже заможною, а інша жила лише на мінімальну зарплату. В першої був чарівний особняк та декілька машин, а в другої маленька хатинка, безробітний чоловік та двоє дітей.

На Різдво багата сусідка запросила в гості друзів: власника ресторану, бізнесмена з дружиною, адвоката – всі володіли статусом та престижем. Жінка всю вечерю замовила в ресторані та замовила дорогі напої. Бідна сусідка теж святкувала Різдво. В гості ж закликала простих сусідів, кумів та родичів. На стіл зготувала традиційні страви: вареники, кутю, пампушки.

Ось прийшов час свята: до багатої ніхто не іде: бізнесмени всі пороз’їжджалися, хтось на море, хтось в Карпати. А до бідної прийшли всі, навіть ті сусіди, яких вона не очікувала. Друзі принесли ще й власні частування, хтось гроші, хтось печиво.

Пошепки

Святкування було чудове. В хаті багато людей, всі колядують, роздається сміх дітей. Багато ж сусідка дивилася зі свого вікна на хату бідної і не могла зрозуміти: чому вона не має таких щирих друзів.

На світі є справжні духовні багатства: це доброта, щирість, любов, милосердя… І якщо людині притаманні ці якості, то вона притягуватиме до себе таких же, як сама. А багатство матеріальне… Воно не збагачує людину, воно лише збагачує її гаманець.

Ви згідні з цією думкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector