У 18 років мій син став татусем. Але я розуміла, що цей шлюб нещасливий і жінка нахабно користується Дмитром

Я сама підіймала на ноги сина Дмитра. Мій колишній горе-чоловік сильно пиячив. На щастя, мені вистачило духу його вигнати з квартири та самій тягти родину. 

Але от мій Дмитро у 18 років вирішив, що то вже вік, аби створити родину. Я знала, що в нього є дівчина, зустрічаються. Однак, просила його – ну не поспішай, рано! Хай хоча б 2 роки почекає, вивчиться, роботу знайде.

Тільки Дімка мене не слухав. Вперся, що хоче женитися і все. Я навіть подумала, що то через вагітність Ліди такий поспіх. Але дівчина не була пузата. 

Не можу сказати, що Ліда – це невістка моєї мрії. Сама з багатодітної родини, у її мами було десь 3 різних чоловіки, народжувала безбатченків. Тим паче, вона після 11 класу вступила до технікуму, бо була не дуже тямуща дівка. Почала ще й нігті фарбувати в якомусь салоні.

Після весілля діти переїхали до мене на квартиру. Чесно, зраділа, що вони будуть в мене під наглядом. Бо що вони знають у свої 18 років? Ще молоді та зелені.

І от через 3 місяці Ліда сказала, що вагітна. Дмитро мало того, що працював на заводі вантажником, то потім ходив на нічні зміни охоронцем. Звісно, документи з університету він забрав, аби весь час витрачати на роботу. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Однак, Ліда таких жертв чоловіка не оцінила. Постійно сиділа вдома та нічого не робила. Попрошу посуд помити – важко. Попрошу одяг дістати з прання – живіт болить та нудить. На всі мої “будь ласка” знаходила безглузді відмовки. 

Це почало дратувати. Ну от прийшла на все готове та грається у велику пані. Я їй прислуга чи що? Казала синові, аби він трохи напоумив свою жінку. Бо я сама тягти господарство та ще й встигати працювати не можу

– Ма, ну ти також ходила вагітна. Не знаєш, що таке токсикоз? 

– І? Її нудить тільки тоді, як я попрошу про допомогу. Якась магія! 

Я терпіла таку нахабну поведінку невістки з останніх сил. Нещодавно приходжу – а вдома повний безлад. Одяг з пральної машинки не розвішаний, іграшки Віталіни розкидані, раковина забита посудом та на плиті жирні плями.

Пошепки

– Ой, нарешті ви прийшли. Погуляйте з Віталіною, бо мене від її плачу вже голова болить.

– Постривай, я хочу щось перекусити.

– Вечеряти? А я ще не приготувала. Зараз картоплю почищу, зроблю пюре. Ви ж наморозили котлети в суботу. 

– Ти цілий день вдома, не могла то раніше зробити? Зараз ще твій чоловік прийде голодний, про нього не подумала?! 

Ліда на мене образилася, взяла дитину та пішла в кімнату. А я після роботи ще стояла довго на кухні, прибрала безлад та готувала на вечерю рагу. Щоб ви розуміли, у мене є блендер, спеціальна мультиварка, міксер гриль! Нічого важкого робити не треба, просто закинула овочі та чекаєш, поки вони готуються. 

Але коли додому приїхав Діма, то почалася справжня епопея! 

– Мамо, ти скільки ще будеш мою жінку принижувати? Вона не хатня робітниця, а мама, яка нещодавно народила

– Синку, а хіба то важко допомогти? Взагалі, повинна мені дякувати, що я у квартиру пустила. 

– Ну тоді ми переїжджаємо геть!

Діти зібрали речі та поїхали. Через деяких знайомих дізналася, що Дмитро орендує невеличку кімнатку десь на околиці міста. А Ліда досі сидить вдома та прикривається дитиною.

Не думала, що шлюб мого сина буде таким жахливим. Як його врятувати? От Діма взагалі не бачить, що Ліда ним користується!

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector