У мене спрацювало на 100% !! Якщо Ви перенесли неприємну розмову, занепад сил – попробуйте

Виснажлива робота, суперечки в сім’ї, проблеми з навчанням — все це вичавлює з нас усі соки.

В один момент розумієш, що немає сил просто іти далі. Як же чинити в такій ситуації? Ми пропонуємо прості методи енергетичної допомоги самому собі.

Способи:

  1. Після неприємної розмови можете промити руки під проточною водою, яка забере негативну енергію, яку ви нахапали на себе.
  2. Усім відомо, що слова містять в собі також певну енергію. Тому після якихось образ чи заздрощів від інших людей, пошепки промовляйте: «В добрий час сказати, в недобрий — промовчати».
  3. Якщо Вам говорять образи, прокльони, також пошепки скажіть «Візьми собі назад».
  4. Позбутися важкої енергетики також допоможе дерево чи кущ: зупиніться десь на хвилину, потримайте лівою рукою, подумки уявіть, що Ви встановлюєте енергетичний контакт. Уявіть, як весь негатив переходить через руку в дерево. Достатньо 2-3 хвилин.
  5. Запаліть сірник перед очима. Поки він горить, згадайте все те, що вам вчиняє біль. Весь негатив згорить разом з цим вогнем. Після цього вставте сірник кінцем в землю.

 Це — прості методи термінової енергетичної допомоги самому собі. Виконуйте частіше, і ніяке вигорання та депресії вам не страшні.

Ви вірите в такі способі допомоги?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector