Їм залишалось зовсім недовго. Вони не знали, скільки… Але вирішили, що декілька тих останніх днів будуть для них найщасливішими

Жінка обурювалась і кричала на лікаря просто в коридорі лікарні.

– Лікарю, ну от навіщо? Для чого ви їм підписали той документ? Ну хто вас просив? Чому ви пхаєтесь туди куди вас не просять? 

– Жіночко, заспокойтесь. Вашій доньці уже 18 років, вона має право вирішувати сама. Я думаю, вони заслуговують на щастя хоча б цих декілька днів чи місяців, які їм дані.

Він пішов, а вона ще довго кричала йому услід. Тоді побачила мене, почала бідкатись.

– Ви уявляєте? Він вчора дав їм довідку, а вони сьогодні вже розписались, весілля хочуть..

– Ну так це ж добре. Радість.. Весілля у доньки.

– Та нащо мені те весілля? І зять мені такий не потрібен! Ай, та що ви взагалі розумієте!

Так сталось, що я була на тому весіллі. Біля онкологічної лікарні. Невеличке кафе, близько 20 гостей, торт, квіти, фрукти.

Пошепки

Під’їжджає машина. Біла іномарка. Звідти виходять молодята. Вона в красивому білому платті, на голові перука, світла волосся, попелясте. Майже таке ж як і її природнє. І сама вона світилась, худесенька була, на милицях, важко було стояти самій. Він в світло-сірому костюмі. Прозорий і блідий, як і вона, без однієї руки. 

Але на їхньому обличчі сяяла усмішка. Вони знали, що їх чекає, та вирішили бут в моменті. Дати відчути собі щастя, хоч на мить…

З її сторони була лише бабця, подруга і я. Ми познайомились у тій же лікарні. 

Молодята цілувались і обіймались, у всіх гостей були очі на мокрому місці. Золоті обручки виблискували на їхніх пальцях.

Її не стало через три місці. Він пережив її на 3 дні.

Поховали їх разом, поруч один біля одного. Я була там. Мама хлопця стояла і плакала.

– Він легко пішов. Сказав, що йому пора до Оленки.

– Знаєте, я оперував її 4 години, а його 3. Я знав, що проживуть вони не довго. От я і задумуюсь інколи, чи варто було продовжувати їхні муки? Чи я зробив хороше діло? – шепотів лікар на тому ж кладовищі

Як ви думаєте, чи доля цієї пари пов’язана небесами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector