8 рослин, які можна залишити без поливу на місяць

Тим, хто змушений надовго їхати з дому, варто придивитися до цих домашнім рослинам. А вже для відпустки краще і не придумаєш!

Бокарнея (Ноліна)

Боканарея має цікавий зовнішній вигляд. Через це її часто обирають любителі цікавих та оригінальних вазонів. Ефектне тонке листя розсташоване на одиночному міцному стовбурі. Через це рослину часто називають “кінським хвостом”. 

Догляд за рослиною не є складним, тому її часто використовують в офісних приміщеннях. Цибулина рослини утримує вологу, тому вазон можна надовго залишити без поливу.

Фікус каучуконосний

Це дуже красивий вазон, який відрізняється від інших добре розвиненим листям темно-зеленого кольору. Рослина довго буде зберігати зовнішній вигляд, якщо регулярно проводити обрізку. Інколи висота вазона може сягати декількох метрів. 

Сансевієрія

Сансевієрія є достатньо живучою рослиною. Цей вазон проживає декілька тижнів без поливу та при недостатньому освітленні. Ні в якому разі не потрібно компенсувати згодом відсутність поливом. Рослина швидко відновлюється за звичних для неї умов.

Хлорофітум чубатий

Хлорофітум чубатий – це вазон, який найкраще адаптується до нових умов, тому його так часто можна побачити в людських помешканнях. Вазон може залишатися без поливу довгий час, оскільки його кореневища накопичують багато вологи за нормального поливу.

Перед тривалою відпусткою рослину краще помістити у вологе приміщення, адже вазон насичується водою і через листя. 

Сукуленти

Сукуленти – це ідеальні рослини для тих, хто час від часу забуває полити вазони або надовго відлучається у тривалі поїздки. Вибір рослин вас вразить, різновидів дуже багато. 

Заміокулькас

Ця рослина відома більше під іншою назвою: “доларове” або “грошове” дерево. Ходять чутки, що саме ця рослина сприяє покращенню фінансового становища в будинку. Так це чи ні, судити вам, але окрасою дому стане точно.

Цей вазон може стояти і на сонці, і в тіні, адже він взагалі невибагливий. 

Причому зовсім неважливо, чи буде горщик з квіткою стояти на сонці, в півтіні або темному приміщенні – він настільки невибагливий, що при будь-яких умовах залишається свіжим і зеленим.

Аспідистра

Цей вазон також є невибагливим, тому ідеально підходить для завзятих мандрівників. Він не потребує багато світла чи частого поливу. Найкраще росте в приміщеннях з центральним опаленням та може декілька тижнів обійтися без поливу. Ще однією особливістю цієї рослини є стійкість до значних коливань температури.

Їдучи на кілька тижнів, приберіть горщик з квіткою подалі від прямих сонячних променів, протріть листя і полийте.

Хойя Карноза

Хойя одна з найулюбленіших домашніх рослин завдяки красивим квітам, невибагливості і легкості в розмноженні. Якщо при поверненні з тривалої поїздки ви виявили, що Хойя зовсім засохла і втратила листя, спробуйте її реанімувати. Потрібно від стебла відрізати держак та помістити в воду. Згодом він пустить нові корінці.

Ви любите вазони?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector