Два запитання, які підкажуть, чи з правильною людиною ви зустрічаєтесь

Трапляється таке, що ми з людиною довго перебуваємо в стосунках, але все одно маємо певні сумніви, чи це та людина, з якою можна прожити все життя. Особливо це яскраво проявляється під час життєвих труднощів і проблем.

Коли вас турбують такі думки, потрібно задати всього лиш два запитання, які все розставлять на свої місця й дадуть вам зрозуміти істину. 

Два запитання, які допоможуть стосункам:

1. «Додає мені ця людина життєвих сил та енергії або швидше навпаки — віднімає їх?»

Зверніть увагу на це питання. Тут йдеться про токсичні стосунки. Ви маєте зрозуміти, що майбутнє може бути лише з тою людиною, яка є опорою для вас. Попереду ще багато випробовувань і перешкод, тому поруч має бути надійне плече, в якому ви будете впевнені.

Людина має підтримувати ваш розвиток, дарувати енергію та бажання жити й не стояти на одному місці. Якщо ваш партнер лише вас критикує, не підтримує й мотивує, то це може бути тривожний сигнал. 

В основному, такі стосунки не можуть тривати надто довго, адже їм немає чим “підживлюватися”, і навіть якщо один з партнерів буде «живити» й підтримувати іншого, то рано чи пізно він просто втомиться, не отримуючи нічого натомість того, що віддає. У

В стосунках має бути віддача з двох сторін, адже лише за такої умови вони будуть цілісними та гармонійними. 

Просто поруч з коханою людиною спробуйте зрозуміти, ви відчуваєте піднесення чи занепад сил, і все стане на свої місця. 

2. «За що я вибираю цю людину кожен день?», або «Чи є те, за що я готовий (-а) продовжувати вибирати саме цю людину й надалі, день у день?»

Тут не потрібно поспішати з відповіддю. Просто будьте чесними з собою. А саме тому, що справжня відповідь буде тою, яка одразу спаде вам на думку. Саме ці думки є правильними.

Якщо ви одразу подумали про причини, чому вам варто продовжувати стосунки — то ви дійсно зайшли один одного. От коли вам на думку спали лише негативні ситуації, суперечки та конфлікти, то варто ще раз подумати щодо цих стосунків

А головне — дати шанс вам обом зустріти того, хто б став для вас дійсно особливою людиною. Але в будь-якому випадку, впевнена, що у вас все ще буде добре, адже ви цього гідні. Удачі вам!

Чи була корисною для вас ця стаття?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: