Цей смачний, ніжний і красивий десерт з манки з яблуками дуже легко приготувати і ще легше з’їсти! А ще він вам ніколи не набридне, адже випічка з какао завжди така смачна … Сьогодні ми поділимося з вами смачним рецептом, який перевершить будь-які очікування! Його легко приготувати, а виглядає він дуже апетитно!
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Вам знадобляться такі інгредієнти:
Начинка з тушкованих яблук:
3 яблука
50 г масла
чверть склянки цукру.
Для тіста:
200 г манки
150 г цукру
2 яйця
250 г кефіру
1 чайна ложка харчової соди
20 г какао.
Як готувати?
У мисці змішати борошно, цукор, яйця, кефір і соду, дати постояти 20 хвилин. За цей час манка повинна набрякнути від вологи.
Вимийте яблука, видаліть насіння, потім розріжте кожне яблуко на 9-10 скибочок. Масло потрібно розтопити в невеликій каструльці, додати скибочки яблук і цукор.
Тушкуйте фрукти на невеликому вогні кілька хвилин, час від часу не забувайте помішувати. Застеліть форму папером для випічки або фольгою і перекладіть в неї тушковані яблука.
Залийте яблука тістом і помістіть все в розігріту до 180 градусів духовку. Випікайте близько 25 хвилин. Після приготування виймаємо пиріг з форми, присипаємо цукровою пудрою або прикрашаємо збитими вершками.
Смачного!
Я зазирнув в сумку дружини і очманів! От так сюрприз мені кохана підготувала, нічого не скажеш
– Луганск – не Украина! Там нам будет лучше! – кричав друг в 2014 році. Уявіть собі моє лице, коли я зустріла його в Тернополі через 8 років…
– Зрадив тоді – зрадить і зараз! – запевняла подруга. Роки уявляла зустріч зі Степаном. Хотіла усім ризикнути заради нього
– Як ти не покинеш дружину й дітей, мене більше не побачиш! Я хочу мати законний статус! – Кохана шантажує мене, а дружина й не підозрює
Я прожила рік з всиновленою дитиною та вирішила повернути її у сиротинець. Адже зрозуміла, що точно не буду щасливою матусею та не порадую чудове дитинство Іванкові
Я вперше стала мамою в 53 роки. Та то ще квіточки – я уявлення не маю, хто батько цієї дитини
Переїхали з Харкова до свекрухи у Франківськ. Думала тут на нас чекає краще життя, але вже за тиждень хотілося тікати!
Я виховувала дітей чоловіка як рідних, а на випускний старшого сина раптом з’явилася його біологічна мати. Затамувавши подих, я чекала на реакцію сина
Мама застерігала перед весіллям, що я з таким “чоловіком” щасливою довго не буду. І от минуло 14 років та я нарешті зрозуміла, що мама мала тоді на увазі. Шкода, що час повернути ніяк вже не можна