Прожила у шлюбі 25 років, але за цей час не заслужила собі ні одного букетика квітів… Невже я сама в цьому винна?

Наталя не дуже була задоволена власним шлюбом, прожила з чоловіком вже 25 років, і самій було соромно зізнатися, що це не те, про що вона мріяла. Завжди думала, що люди і гірше живуть, а він в неї не випиває, не б’є, чого ще хотіти?

Ювілей планувала відсвяткувати гідно, думала, що підуть в ресторан. Діти вже дорослі, тож тепер можна і про себе подумати. Наталка все життя присвятила сім’ї, тому очікувала, що зараз хтось і про неї подбає. Загалом прожила в шлюбі з чоловіком непогано, дружина вона прекрасна — холодильник завжди повний харчів, вдома — ідеальна чистота. Вранці іде на роботу, а ввечері приходить й одразу починає все вимивати, готувати. 

Її хлопці голодними ніколи не залишалися, навіть якщо в мами було багато справ. Для Наталі сім’я завжди була на першому місці. Так і жила вона заради двох синів і чоловіка, а про себе геть забула.

Чоловік  Наталії присвятив своє життя кар’єрі, став керуючим в банку і з ранку до вечора працює в офісі. Ще в вересні у дружини був День народження, а чоловік просто сухо промовив “Вітаю” й дав гроші, щоб вона купила собі те, що бажає. Але вона не цього хотіла, її серце прагнуло романтики, за все спільне життя чоловік ні разу не подарував жодного букета квітів. 

От на власні іменини Наталія купила собі нову сукню, зробила гарну зачіску, накрила святковий стіл й стала чекати на коханого. Прийшов він опівночі й одразу пішов спати. Сказав, що не голодний і, здається, геть забув привітати дружину, сини також не зателефонували. 

Пошепки

На срібне весілля Наталія наскладала сама кошти, оскільки чоловік одразу запевнив, що на таку дурню витрачати гроші не буде. Жінка приготувала смачну вечерю, купила торт й ще хотіла зробити чоловікові подарунок — купила в торговому центрі останню модель смартфона.

Новий телефон Наталка старанно упакувала в яскраву обгортку з сердечками і чекала, коли чоловік першим її привітає, скаже, як її любить, як дякує за дітей і турботу…Однак цього можна було від Петра і не чекати. Він прокинувся вранці, поснідав і пішов на роботу, про привітання навіть не йшлося. Ввечері жінка зателефонувала чоловікові, оскільки вже чекала на нього, а той сказав, що затримається, повернувся дуже втомленим і відразу ліг спати.

Наступного дня Наталка вирішила діяти інакше: почати думати про себе. Вона взяла на роботі вихідний, пішла в торговий центр і повернула телефон. За отримані кошти купила собі красиву сукню, пальто, потім пішла в салон, пофарбувала волосся, зробила красивий манікюр, вийшла і сама себе не впізнала.

Нехай чоловік говорить, що думає, прийшов час цінувати себе. Можливо, й ставлення інших до неї зміниться.

Чи правильно вчинила  Наталя?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector