До мене приїхали німці на 3 доби. Розповідаю, чому вигнав їх вже вранці другого дня

Зараз особливої популярності набирає каучсерфінг. Якщо для вас це слово не знайоме, то розповім детальніше. Туристи користуються таким способом подорожування, аби мати можливість зекономити на місці проживання і зануритися в місцеву атмосферу. Взагалі так можна дізнатися багато цікавого про життя інших народів, а також завести безліч знайомств. Спочатку можна навідатися до когось в гості, а потім запросити цих людей до себе.

Звучить цікаво, погодьтеся. На практиці ця схема також відмінно працює. Однак не без винятків.

Я живу в столиці у приватному будинку. Мені подобається спілкуватися з людьми й приймати у себе гостей, тому я давно займаюся каучсерфінгом. У мене часто зупиняються мандрівники, адже я пропоную хороші умови проживання й вигідне місцезнаходження. Якось в будинку поселилися двоє німців із Мюнхену. Ганс і Сібілл планували залишитися в мене на три дні. Я навіть не підозрював, що не витримаю й одного.

Спочатку все було нормально. Ми зустрілися, познайомилися, а потім кожен займався своїми справами. Туристи взяли в оренду автомобіль, щоб об’їздити визначні місця столиці. Вони повернулися ввечері і запропонували мені разом випити пива. Скажу відверто, що я не люблю вживати алкоголь, але відмовляти новим друзям не хотілося. Тим паче вони обіцяли пригостити мене своїми національними стравами.

Пошепки

Ми сіли за стіл. Ганс налив по чарці, другій, третій…За годину німці не могли стояти на ногах, а про готування взагалі не було й мови. Чоловіки ввімкнули музику й почали співати пісні. Їм було весело, а мені не дуже. Зранку на мене чекала робота, але гостей це не хвилювало. 

Через деякий час прийшов сусід, який також скаржився на шум. Я зробив Гансу й Сібіллу зауваження, на що вони обурилися, мовляв, нормально ж сиділи.

Мій терпець увірвався і я сказав туристам, що зранку вони повинні виселитися. Нарешті вони пішли спати.

Коли я прокинувся, будинок був порожній. Однак на згадку німці залишили мені безлад, брудні тарілки, розкидані речі й незастелене ліжко. Це стало мені хорошим уроком. Тепер я боюся впускати чужих людей у свій дім.

А що ви думаєте про каучсерфінг? Чи наважилися б ви прийняти у себе незнайомих туристів або самостійно завітати в гості до чужих людей?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector