До вашої уваги чудо-рецепт печива, яке не позначиться на фігурі.
ЧАС ПРИГОТУВАННЯ – 25 ХВИЛИН
Пропоную приготувати печиво, яке абсолютно не зашкодить вашій фігурі. Ви думаєте, такого не буває? Буває, якщо печиво низькокалорійне і до того ж з сиру. А сир, як відомо, дієтичний продукт.
В печиві немає масла і яєць, а це теж величезний плюс. Так що давайте швидше почнемо приготування, щоб насолодитися корисним десертом.
СКЛАДОВІ:
- 250 гр. сиру
- 100 гр. кефіру
- 250 гр. борошна
- 2 яблука
- 70 гр. цукру
- дрібка солі
- кориця
- цукрова пудра
Приготування:
1. Перебити сир в блендері, додати 9 чайних ложок цукру і дрібку солі.
2. Вилити в сир кефір, додати борошно, замісити тісто
.3. Яблука очистити, видалити серцевину, нарізати тонкими пластинками.
4. Тісто розділити на дві частини, кожну розкачати в тонкий пласт.
5. Нарізати квадратики приблизно по 5х5 сантиметрів.
.6. У кожен квадратик по діагоналі укласти пластинку яблука, додати цукор, заліпити у вигляді вушка.
7. Помістити печиво на деко, застелене папером.
8. Випікати при 180 градусах 20 хвилин.
9. Готове печиво накрити рушником, остудити.
10. Перед подачею посипати печиво цукровою пудрою.
СМАЧНОГО!
А які смачні дієтичні рецепти знаєте ви?
Я зазирнув в сумку дружини і очманів! От так сюрприз мені кохана підготувала, нічого не скажеш
– Луганск – не Украина! Там нам будет лучше! – кричав друг в 2014 році. Уявіть собі моє лице, коли я зустріла його в Тернополі через 8 років…
– Як ти не покинеш дружину й дітей, мене більше не побачиш! Я хочу мати законний статус! – Кохана шантажує мене, а дружина й не підозрює
– Зрадив тоді – зрадить і зараз! – запевняла подруга. Роки уявляла зустріч зі Степаном. Хотіла усім ризикнути заради нього
Гортала Фейсбук, як раптом бачу фото, де син одягає обручку своїй Жені. Мені очі на лоба полізли!
Я прожила рік з всиновленою дитиною та вирішила повернути її у сиротинець. Адже зрозуміла, що точно не буду щасливою матусею та не порадую чудове дитинство Іванкові
Переїхали з Харкова до свекрухи у Франківськ. Думала тут на нас чекає краще життя, але вже за тиждень хотілося тікати!
Я вперше стала мамою в 53 роки. Та то ще квіточки – я уявлення не маю, хто батько цієї дитини
Я виховувала дітей чоловіка як рідних, а на випускний старшого сина раптом з’явилася його біологічна мати. Затамувавши подих, я чекала на реакцію сина
