Виберіть мандалу і дізнайтеся, яке послання для вас приготував Всесвіт

З санскриту слово «мандала» перекладається як «коло, колесо». Виглядає вона як схематичний малюнок в чорно-білому, графічному виконанні. Ставлення до неї у древніх цивілізацій було глибоко сакральним, священним – адже вважалося, що ці малюнки висловлюють суть душі людини.

Оберіть ту мандалу, яка подобається вам найбільше, та отримайте послання від Всесвіту.

Мандала №1: честолюбний і праведний

Цю мандалу обирають особистості з консервативним мисленням. Ви завжди прагнете дотримуватися справедливості та робити правильні вчинки. Ці люди докладають максимум зусиль для того, щоб досягнути власної цілі. Попри все, вони не забувають про інтереси близьких людей і завжди намагаються зробити приємне рідним. 

Ці люди часто думають, що інші недооцінюють їхні старання та прагнення допомогти. Вам керує відчуття справедливості, й ви готовий в будь-який момент піти на ризик.

Мандала №2: чесний і цікавий

Люди, які обирають цю мандалу, завжди залишаються чесними з собою. Думка інших не впливає на цих особистостей, адже вони не бояться осуду. Ці люди прямолінійні та завжди висловлюють те, що думають. Хоча вам може здатися, що інші вас недолюблюють, насправді, оточення цінують вашу прямолінійність.

Близькі часто звертаються до вас за допомогою, адже ви мудрі й цікаві.

Мандала №3: ​​вдумливий і уважний

Ця мандала приваблює тих, хто намагається задовольнити потреби інших. Однак ці люди не припиняють працювати над собою та завжди прагнуть до саморозвитку. Вони не зупиняються на досягнутому та завжди ставлять собі нові цілі.

Пошепки

Ці люди слідкують за останніми подіями та завжди знають всі новини. Вони розумні, цікаві та з легкістю вступають в дискусії з іншими.

Мандала №4: харизматичний

Цю мандалу обирають виняткові особистості, які володіють непересічною здатністю впливати на інших людей. Вам легко вдається маніпулювати людьми. 

Ви відрізняєтеся багатою уявою, яку, якщо маєте бажання, ви могли б використовувати для створення творів мистецтва, в яких буде показано все ваше життя.

Мандала №5: напористий і сміливий

Вибір цієї мандали означає те, що ви є впевненою в собі людиною, яка точно знає, як отримати від життя все, що їй потрібно. Вас відрізняє від інших хоробрість та рішучість, через що ви завжди досягаєте бажаного. Ви знаєте сильні сторони своєї особистості, тому вдало їх використовуєте для власного розвитку.

Ви людина незалежна, а ще точно знаєте, як заявити про себе. Завдяки цьому ви отримуєте все, що хочете.

Мандала №6: ніжний і чуйний

Ви чесні та відкриті й з легкістю реагуєте на емоції та почуття оточення. Ви вмієте підтримати та знайти правильні слова, через це у вас багато друзів. До вас часто звертаються за порадою, і ви точно знаєте, що і кому сказати.

Яку мандалу обрали ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector