Моєму синові 26, а його нареченій аж 34! І на цьому сюрпризи долі не закінчуються. Коли я почула ще про дитину, то одразу сказала – ніякого благословення на шлюб не дам!

Знаєте, я читала багато історій на цій сторінці про невдалі стосунки свекрухи та невістки, як через ці чвари могли руйнуватися цілі сім’ї. Однак, не думала, що скоро я писатиму свою історію та проситиму допомоги. Чесно, ви – моя остання надія на якийсь адекватний вихід з цієї ситуації.

Отож, у мене є син, Данило. Йому 26 років. Так склалося, що сина я ростила та підіймала на ноги сама, чоловік відвернувся від нашої родини. Тоді ми мали проблеми з грішми, нам катастрофічно не вистачало навіть на якусь пачку гречки, а про звичайні сосиски я вже помовчу. Могли тиждень їсти одну картоплю, яку батьки з села передали.

Але Бог добрий, рано чи пізно ця темна смуга в житті мала б закінчитися. Коли синочок пішов у садочок, то я знайшла роботу в магазині на нашому районі. А потім вже підросла, стала головним менеджером. Зараз працюю заступником директора, це велика мережа магазинів по області.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Данило закінчив школу із золотою медаллю, старанно вчився, пари не прогулював, сесію на 5 закривав. Окрім того, ще на літніх канікулах після 1 курсу почав шукати собі роботу. Навіть декілька місяців працював у нашому магазині вантажником.

Син крутився, як міг, в пошуках підробітку. І всі гроші заощадливо збирав, не витрачав на якісь дурнички. Так місяць-три попрацював та купив омріяний ноутбук, телефон та ще допоміг мені ремонт зробити вдома.

Зараз він вже працює в якійсь іноземній компанії, але філіал тут, у Львові. Заробляє у доларах, нещодавно купив собі невеличку квартирку-студію в іпотеку, машину має.

Однак, йому вже 26 років, а жінки досі нема. Його друзі вже дітей няньчать, мені так заздрісно було дивитися на сусідок, які з онуками гуляють. А я що?

Ну натякала, якось розпитувала за дівчат:

– Може, ти нарешті якусь жінку собі знайдеш? Чи до 40 років будеш таким холостяком жити?

– Мамо, ну я хочу спершу кар’єру зробити, а вже потім одружитися.

– Синку, гроші ти ще встигнеш заробити, але дивися, аби своє щастя не профукав!

Я аж у церкві почала молитися, аби Бог послав моєму синові хорошу жінку.

І от тиждень тому Данило приїхав до мене у гості. Але не сам, а з одною такою мадмуазеллю. Видно, що жіночка така у віці, не 20-річна молодуха. Але одягнена стильно, зі смаком. Ще й привезла мені тортик та шампанське. 

Ну ми сіли до столу. почали знайомство. Панянку звати Марина, працює в компанії Данила, але інший філіал. Познайомилися на новорічному корпоративі у кафе. Ну і як сказав мій син “це було кохання з першого погляду, а не келиха вина”. 

– Марина вже там давно працює, наш заступник фінансового директора.

– Ой, ну ви така молода, а вже дослужилися….

– Та ні я там вже років 10 точно працюю.

Пошепки

– 10? Ну вибачте за таке питання – а вам скільки років ? 

– А Даня не казав? Мені 34. Десь приблизно у віці Данила почала на фірмі працювати.

У мене аж очі розміром з диван стали. Так, Марина виглядала старше, але не настільки! Чесно, я аж від здивування втратила дар мови, не знала, що казати. 

– Мамо все добре? 

– А…Так, я той, піду ще тортика наріжу. 

Боже, от я не могла повірити – мій син зустрічається з жінкою, яка на 8 років старша! Жах, просто жах. На кухні почала шукати каплі від серця. І якраз до кімнати зайшов Данило:

– Ма, все добре?

– Ні, не добре! Ти кого мені до хати привів?

– Мамо, ну але…

– Ніяких але. Їй 34, а мені 46! Ти розумієш, що це не нормально.

– Ні, мамо, мені так нормально. Я люблю Марину. 

Син забрав наречену, сказав, що мають якісь термінові справи. А вчора до мене зателефонувала кума, хрещена Данила:

– Слухай, бачила вчора твого сина. То коли ти вже встигла бабусею стати?

– Ти про що, Алка? 

– Ну я ж кажу, що Даню вчора бачила. Він був з якоюсь жіночкою та дитиною, разом ходили в магазин. Я вже так не стала підходити, щось розпитувати, того і до тебе телефоную! 

Господи, у мене ледь інфаркт не трапився. мало того, що жінка доросла, так ще й дитя має. Як от мій син міг вибрати таке? Де його очі та розум були? 

От я того ж вечора сказала Данилові, що раз буде весілля – мого благословіння на шлюб він не отримає. Я не збираюся ставати посміховиськом у нашій родині.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector