Вирішила поїхати на відпочинок в Одесу, всі рідні далеко, тому залишила ключі від квартири своїй сусідці. Ми з нею добре спілкуємося вже років 20, тому я в ній не сумнівалася, але даремно

Я живу цілком сама у двокімнатній квартирі, що на околиці Києва. Чоловік давно віддав Богові душу, а діти дорослі. У них вже свої сім’ї і власні клопоти. Єдиний, хто не дає мені згинути з нудьги – це мій кіт Барсик.

Старший із синів живе в Чернівцях. У нього там дружина, двоє дітей, власний будинок та хороша робота. А менший – в Одесі будує власний бізнес. Звідти він не виїжджає вже декілька років, зате я там буваю часто. У нього зараз невеличкий готель, тому влітку я можу спокійно відпочивати там. 

От і цього разу я вирішила поїхати до нього десь на місяць. Все б добре, та вдома нема з ким лишити котика. З ним бавитися не потрібно. Просто годувати та періодично пісок змінювати. Оскільки всі рідні далеко, то довірити цю справу я вирішила своїй сусідці. Ми з нею добре спілкуємося все років 20, тому у мене навіть сумнівів не було, чи варто давати їй ключі. 

Так я й поїхала до Одеси. Минуло три тижні, як раптом мені зателефонував старший син та повідомив, що вони з дружиною захворіли й він хоче відправити до мене дітей, аби вони не заразилися. Я, звичайно ж, хутко взяла білети та поїхала додому. Думала, зараз швиденько поставлю речі, а потім одразу за онуками поїду. Але все склалося інакше. Коли я підійшла ближче до свого будинку, то побачила, що на моєму балконі стоять якісь молоді люди. Я не зрозуміла хто це, але гадати часу не було. 

Я відчинила двері запасним ключем й увійшла до квартири. Коли пара мене побачила, то дуже здивувалася. 

– Ви хто такі та що робите у мене у квартирі? – запитала я. 

– Ми взагалі її винайняли… На декілька днів, – спантеличено відповів чоловік. 

Я почала ґвалт. А ще чого: у моїй квартирі двоє незнайомих людей.  Молодик почав мене заспокоювати, а тоді витягнув свій телефон і взявся комусь надзвонювати.

Через декілька хвилин на порозі моєї квартири з’явилася сусідка. Виявилося, що вона хотіла бути розумнішою і нажитися на моїй відсутності. Вона здавала в оренду мою ж квартиру! Від неї я такого точно не очікувала.

Знайома знизала плечима, трохи помовчала і почала виправдовуватися. Втім, я навіть слухати її не хотіла. 

А як би ви вчинили на моєму місці?

Слухали б виправдання сусідки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector