– Думаєте, я нянькою до вас просто так влаштувалася? Це заради Іллі! Гроші лишіть собі – заберу лише вашого чоловіка

Свого майбутнього чоловіка я зустріла на роботі і закохалася в нього з першого погляду. Тоді я не займала ніякої посади, і була простою працівницею, а Ілля – начальник відділу. Ще той красень, про якого мріяли усі жінки. Але з них всіх він обрав мене і це не могло не радувати. Цей чоловік був справжньою мрією. 

Я з нетерпінням чекала на наше весілля, і навіть не думала про те, що щось може піти не так. Загалом сімейне життя було хорошим, і це тривало цілих 6 років. За цей час у нас народилася донька Євдокія і ми були цілком щасливі. Нещодавно Іллю підвищили  на роботі й ми придбали собі нове просторе житло в центрі міста.

Після декрету я одразу повернулася на роботу, адже не хотіла цілими днями сидіти вдома. Для доньки ми найняли няню. Обирали ми її самостійно – це була мила хороша дівчинка, з вищою освітою і наявністю досвіду роботи у відповідній сфері. Ну мені вона сподобалася одразу.

Вона чудово справлялася зі своїми завданнями і за весь час роботи у мене не було до неї жодних нарікань. Пропрацювала вона у нас цілий рік, а потім я дізналася те, що мене шокувало: у неї роман з моїм чоловіком. 

На вихідні я вирішила провідати власних батьків, а Ілля сказав, що у нього багато роботи, тому він залишиться вдома. Повернулися ми з донькою вранці, хоча планували ввечері, коли я відкрила двері квартири своїм ключем, то зрозуміла, що чоловік не один. У ліжку він був з нашою нянею – Настею. І найгірше те, що у них роман розпочався не після того, як дівчина стала в нас працювати. Я потім дізналася, що вони зустрічаються роками, а ця Настя спеціально влаштувалася до нас на роботу, щоб бути ближчою до мого чоловіка.

Пошепки

Ось тепер я не знаю, що робити далі. Чоловікові ніяк не можу пробачити, а Настю звільнила ще того дня.

У нас з ним маленька донечка і так би хотілося, щоб вона жила в повній сім’ї. Я довго думала над своїм рішенням, опанувала свої емоції і зрозуміла, що зроблю все, щоб зберегти шлюб. Я все одно кохаю Іллю і не уявляю життя без нього. Моїй доньці потрібен батько і мудра жінка. Що я виграю, коли піду від Іллі? Повернуся в село до мами, а шикарну квартиру, забезпечене життя і чудового чоловіка я віддам якійсь Насті? Оце вже ні!

Але зараз мене турбує одне питання: чи продовжує він стосунки з коханкою? Вірити тепер я йому не можу…

Як би ви вчинили на моєму місці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector