«Якщо ти не приїжджаєш ввечері в готель – я тебе звільняю» або моя «незабутня» нічка

Декілька тижнів тому, я влаштувалася на роботу про яку довго мріяла. Посада була досить серйозною: молодший менеджер у великій нафтовидобувній компанії. Зарплата у мене була просто космічна. Я нарешті перестала економити, могла дозволяти собі все, чого дуже забажає. Нарешті я почала орендувати простору квартиру. При всіх моїх витратах, мені вдавалося допомагати оплачувати батьківський кредит.

Я справді віддавалася роботі на повну, аж поки мені не довелося зустрітися особисто зі своїм керівником. Йому нещодавно виповнилося 40 років, на свій вік він виглядав досить молодо та привабливо. Але у мої плани ніколи не входило заводити службові романи, до того ж у нього були діти та жінка.

Він почав до мене всіляко залицятися та проявляти увагу. Постійно дарував мені дорогі подарунки, писав різні повідомлення, навіть з вульгарними натяками. На корпоративі, куди він прийшов разом зі своєю дружиною, він взагалі почав розпускати свої руки. Для того, щоб тримати себе в тонусі, я почала відвідувати тренажерний зал, туди ж ходила і його дружина. Ми з нею візуально були знайомі, а після корпоративу, наше спілкування стало більш тісним. Ми разом почали ходити на шопінг, в спортзал, загалом стали подружками.

В неділю мене викликали на роботу. Я швидко зібралася, бо думала, що щось термінове. Зайшовши в кабінет, я побачила свого керівника в алкогольному сп’янінні. Він піднявся з крісла та почав приставати до мене. Я зі всіх сил намагалася дати йому відсіч, але він мене навіть не хотів слухати. Потім ми почули, що хтось прийшов в офіс, і тоді він тихо сказав:

– Сьогодні я тебе чекаю в готелі Four Seasons о 21:00. Або ти ввечері приїжджаєш в готель, або я тебе звільняю. Вибір тільки за тобою.

Я не знала, що йому відповісти. Але вирішила довести діло до кінця.

Ввечері, я гарно одяглася і викликала таксі до готелю. Але я вирішила приїхати не одна. Підготувала йому цікавий сюрприз. Я піднялася до номеру та постукала у двері. Керівник радісно відкрив двері, я пройшла в кімнату, а за мною одразу зайшла його жінка. Ви тільки б чули, що вона йому говорила!

Фінал був очевидний: розлучення і розподіл майна. Звичайно, що мене наступного дня одразу поспішили звільнити, але моя нова подружка перший час допомагала мені матеріально, через те, що я їй відкрила очі на чоловіка! Через пів року, я відкрила свою невеличку кав’ярню.

А як би ви вчинили в даній ситуації?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector