10 років тому я сильно я заздрила своїй рідній сестрі і мріяла опинитися на її місці. І життя закрутило так, що я стала дружиною її чоловіка

Попри те, що моя сестра Олеся була старша від мене на рік, ми завжди вчилися в одному класі й навіть в одній групі в університеті. Всі завжди вважали її красивішою та й життя у неї складалося набагато легше, ніж у мене.  

Вся ця історія розпочалася 10 років тому. Тоді ми з сестрою вчилися на першому курсі університету й до нас у групу перевели справжнього красеня — Романа. Ми з сестрою багато часу проводили разом, але Роман звернув увагу саме на Олесю. Це було зрозуміло, адже вона завжди була веселою та компанійською дівчиною, а дуже соромилася нових знайомих…

Згодом, вони почали зустрічатися. Ми часто гуляли втрьох. Роман кохав Олесю, а я кохала його. Важко мені було на них дивитися, але нічого вдіяти я не могла. Я так заздрила Олесі й усім серцем мріяла опинитися на її місці.

Після закінчення навчання Роман запропонував Олесі переїхати до нього та одружитися. Так вони й зробили. За рік Олеся народила донечку Настю, а я у цей час відкрила власну справу — маленьку меблеву фабрику. У бізнесі проблем не було, а ось з особистим життям все було не так гладко. Я постійно дивилася на родину сестри й мріяла побудувати таку ж саму, але в мене навіть хлопця не було… Можливо тому, що я досі кохала Романа?

Одного разу він зателефонував мені вночі й у розпачі сказав, що Олеся зникла. Виявилося, що вона зібрала усі речі й вимкнула телефон. Роман не розумів що відбувається. Я трішки його заспокоїла й сказала, що вранці приїду. 

Коли я увійшла у квартиру, то побачила п’яного Романа. Він плакав та кричав… З його слів, я зрозуміла, що Олеся познайомилася з якимось чоловіком і зустрічалася з ним. А потім, він покликав її до себе у Чехію. Олеся кинула Романа й Настю і поїхала будувати своє щастя за кордон. 

Я намагалася повернути Романа до нормального життя, адже його доньці потрібен був адекватний батько. Ми почали зближатися й уже через рік він зробив мені пропозицію. Я була на сьомому небі від щастя! Нарешті моя мрія здійснилася й тепер я живу з чоловіком, якого кохала все своє життя. 

Невдовзі, у нас народилася наша спільна донечка Ліза. Родина у нас була дуже хороша. Я любила свого чоловіка просто шалено й життя здавалося просто ідеальним. Принаймні тоді. 

Одного разу, я зустріла сусідку з восьмого поверху — бабу Марусю. Вона як завжди скаржилася на малу пенсію, а ще розповіла мені про те, що бачила як з нашого під’їзду виходила моя сестра. Я не повірила у її слова, але все ж вирішила перепитати у Романа. Він розсміявся й сказав, що на поріг би її не пустив, а кохає він лише мене. Я заспокоїлася, але ненадовго.

Якось, я повернулася додому раніше й почула, що з квартири лунають якісь голоси. Коли я увійшла, то побачила, що на кухні сидить Роман і… моя сестра. Вони ошелешено дивилися на мене, а я на них. Олеся поглянула на Романа й сказала:

— Ти повинен їй все розповісти. 

Я не повірила у її слова й намагалася виставити її за двері. Вона зникає на 10 років, а потім так просто з’являється й хоче зруйнувати моє життя? Ні, я цього не дозволю! Проте, мене зупинив Роман та сказав, що завжди кохав Олесю й попри всі її помилки, його почуття не згасли. 

Вже за місяць ми розлучилися і я залишилася сама з дитиною на руках. Як він міг прийняти ту, яка вже одного разу його зрадила? 

Чому він так вчинив?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: