6 продуктів, що розріджують кров і перешкоджають утворенню тромбів

У всіх з віком з’являються проблеми із кровоносною системою. Це дуже складна система, із купою нюансів та дрібних деталей. Навіть, здавалося б, незначні збої у кровоносній системі можуть коштувати вам життя. Тож обов’язково стежити за своїм серцем. А особливо – за густотою крові. У протилежному випадку ризикуєте довести все до утворення тромбів. Щоб вберегтися від небажаних наслідків, розповідаю вам, які саме продукти розріджують кров.  

1. Оливкова олія

В оливковій олії є чимало спеціальних антиоксидантів, що мають здатність знижувати активність тромбоцитів. Внаслідок цього кров розріджується. Ясна річ, що зловживати не потрібно, бо тромбоцити вкрай важливі. саме вони допомагають зупиняти сильні кровотечі. Достатньо додавати оливкову олію до свого раціону навіть раз на тиждень. Ви можете заправляти нею салати чи їсти з другими стравами.  Всі корисні властивості зникають тільки при смаженні.

2. Імбир

Речовини, що містяться в імбирі, і справді допомагають розріджувати кров. Їх називають саліцилатами. Ці кислоти – природний аналог аспірину. Його варто вживати тоді, коли у вас підвищена густота крові та ризики утворення тромбів. 

3. Ромашковий чай 

До слова, у ромашки й без того чимало корисних властивостей. І до цього безмежного переліку слід іще додати й властивість розрідження крові.  Він, як оливкова олія, знижує активність тромбоцитів, а отже, і згортання крові. Так що ромашкою можна і серце вилікувати і нерви підлікувати.  

4. Вода

Як не дивно, але в цьому списку опинилася і звичайна вода, адже від рівня рідини в організмі, власне, і залежить густота крові. Якщо ви будете вживати недостатню кількість води на добу, то ризик утворення тромбів неабияк підвищиться. 

5. Кориця

Виявляється, корицю можна використовувати не тільки для випікання десертів. Вона містить кумарин – це елемент, на основі якого і роблять деякі медикаменти для розрідження крові. Тож додавати корицю до страв та напоїв дуже корисно. Втім, будьте обережними і не комбінуйте її з іншими препаратами, що мають схожий ефект.

6. Червоне вино 

Червоне вино і справді дуже корисне не лише для крові, а й для всього організму людини. Адже воно містить поліфенол – це спеціальний антиоксидант, що перешкоджає згортання крові. Однак, вживати цей корисний продукт слід в міру.

Отож, з цим списком поживних продуктів ви зможете вберегти себе від різноманітних серцевих недуг. Повірте, навіть зміни у раціоні можуть  допомогти вам вирішити проблеми зі згортанням крові. Будьте уважнішими до себе та до свого здоров’я.

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

Можете продовжити цей список?

Чи чули досі про корисні властивості цих продуктів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector