Десять фільмів, після яких хочеться жити

Для вас ми підготували неймовірну добірку фільмів, які примушують задуматися над власним життям.

«Друге життя Уве» (2015)

На перший погляд Уве – літній в’їдливий буркотун, дістає сусідів вічними причіпками. Його дратують неправильно припарковані машини, кинуте повз урну сміття, розмови продавців та бюрократи.  Але у буркотливого педанта – велике добре серце. І коли молода сім’я нових сусідів випадково пошкоджує автомобілем його поштову скриньку, ця подія стає початком неймовірно зворушливої історії про втрачену любов, несподівану дружбу та розлуку…

«Стажист» (2015)

Це захоплива історія про вдівця Бена Уїтакера, який на старості літ залишився самотнім. Його син живе з сім’єю в іншому місці, тому чоловік залишився самотній. Він зрозумів, що сидіти, склавши руки не вихід й подався на пошуки роботи. Так, пенсіонер влаштовується стажистом в Інтернет-магазин модного одягу.

«Пеле: Народження легенди» (2016)

Біографічна історія про Едсона Арантіс ду Насименту про те, як на вулицях Бразилії завдяки власній наполегливості став справжньою легендою футболу. 

«Ніхто мене не любить» (1994)

Фанні Фінк взагалі не влаштовує власне життя. Робота їй набридла, помешкання, де вона проживає – зубожіле, та й на особистому фронті нічого не змінюється. Їй вже майже 30, тому пора кардинально змінювати власне життя. 

“Велетень” (1998)

Макса і Кевіна ніколи не розуміло оточення, й вони завжди страждали від насмішок. Один з них – високий та мовчазний, а інший дуже кмітливий, але з вродженою вадою. Згодом вони стають кращими друзями, щоб дати відсіч всьому світу.  

Пошепки

«Всіма силами» (2013)

Жюльєн – особливий підліток, який має вроджену ваду, він не може пересуватися самостійно. Попри це, хлопець не опускає рук і хоче відчути життя на повну. Він вирішує брати участь у складному спортивному змаганні – тріатлоні «Залізна людина Ніцци».

«Стежки» (2013)

Робін Девідсон – це письменниця, яка написала роман після власної подорожі, коли вона подорожувала 9 місяців пустелями Австралії. Саме ці пригоди розповідаються у фільмі. 

«Стюарт: минуле життя» (2007)

Письменник Олександр Мастерс знайомиться зі Стюартом Шортером. Чоловік страждає від згубних пристрастей і не може соціалізуватися. Вивчаючи біографію нового друга, письменник дізнається історію звичайної дитини, чиє життя зруйнувалося через нерозуміння оточення.

«Неймовірне життя Уолтера Мітті» (2013)

Життя цього хлопця може здатися неймовірно нудним, але це триває до тих пір, поки він не вирішує відправитися в неймовірну подорож. 

«Джулі і Джулія: Готуємо щастя за рецептом» (2009)

У самому осередку подій з’являється письменниця і оператор call-центру Джулі, яка хоче протягом року приготувати всі 524 страви з відомої книги Джулії Чайлд. Згодом Джулі сама зацікавлюється секретом щастя відомої жінки, і всіляко намагається знайти з нею зустріч. 

Вам сподобалися ці фільми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector