Карі очі: енергетика, характер і що приносять удачу

Карі очі володіють особливою магією і шармом. Їх власники мають незвичайні і навіть неординарні здібності, яких немає у всіх інших. У чому їх особливість?

Карі очі бувають різних відтінків — від майже чорного і темно-коричневого до світло-карого, горіхового. Зустрічаються навіть такі відтінки як бургундський, коли райдужка має темно-червоний відлив. Але всі кароокі люди об’єднані тим, що у них зустрічаються схожі риси характеру та здібності.

 Характер і особливості карооких

Люди з карими очима є вольовими особистостями. Вони достатньо запальні та імпульсивні.

Ці люди не люблять ситуації, які вимагають певної терпеливості, адже вони хочуть все й одразу. При цьому це вірні друзі, які завжди підтримають у скрутну хвилину. Вони швидко закохуються і створюють міцні союзи. Їм підходять сильні партнери, які здатні приборкати норовливий характер. Хоча часто люди з карими очима стають лідерами у стосунках.

Попри нелегкий характер, вони достатньо поступливі, якщо знайти правильний підхід. В юному віці вони часто прагнуть до ідеалу у всьому і через це їм важко знайти справжніх друзів. 

Володарів світлих, темних і майже чорних карих очей об’єднують розвинений інтелект, критичне мислення, здатність приймати швидкі рішення і в стресових ситуаціях не втрачати голови. При належній старанності і наполегливій роботі вони успішно будуть кар’єру та стають успішними.

Талісмани людей з карими очима : місячний камінь, рубін, обсидіан і перли. Ще одними талісманами цих людей є свічки. Саме від стихії вогню вони черпають свою енергію. 

Який у вас колір очей?

U2
Загрузка ...