Кожен тато повинен донести до сина ці 11 істин про шлюб. Скільки з них знаєте ви?

Рано чи пізно сини виростають і створюють свої сім’ї. 

Здається, тільки вчора ви привезли з пологового будинку маленький конверт, в якому був малюк. А сьогодні хлопчисько щосили ганяє у футбол, вимагає пістолети та конструктор, мріє про подорожі в далекі країни.

Ще трішки та син виросте, а це значить, що прийде час поговорити з ним відверто.

Кожен батько повинен донести до сина ці 11 аксіом про шлюб:

1. Твоя супутниця на життя має бути з тобою не за подарунки. Якщо ти їй робиш приємне, а вона навіть не цікавиться звідки ти береш на це кошти – це не жінка для життя.

2. Деякі жінки є хорошими матерями, інші – дружинами. Але якщо тобі пощастило знайти людину, яка поєднує ці дві риси – ні в якому разі не прогав таке щастя. 

3. Гроші є звичайно важливим фактором для благополуччя сім’ї, але не забувай і про стосунки. Звертай частіше увагу, чи посміхається твоя дружина.

4. Якщо ти прагнеш до довгого і міцного шлюбу, дозволь своїй дружині керувати сімейним бюджетом. Жінка краще усвідомлює господарські та побутові потреби. Якщо ж фінансові нитки будуть зосереджені у твоїх руках, дружина буде поводитися марнотратно.

Пошепки

5. Не піднімай руку на свою дружину. І діло тут навіть не у фізичному болі. Душевна рана жінки через таке приниження не склеїть ваші відносини.

6. Ніколи не втрачай голову, якщо почнеш добре заробляти. Зрозумій, удача може бути не вічною, тому добре плануй своє майбутнє. 

7. Коли я стирчав під вікнами твоєї майбутньої мами – я це робив не заради сексу. Просто я хотів проводити з нею кожну хвилину і не уявляв життя без неї.

8. Якщо ти станеш помічати, що твоя дружина змінилася, – зверни спочатку увагу на себе. Ти зрозумієш, що сам теж змінився, адже час не проходить осторонь й залишає відбиток на кожному з нас.

9. Поки у нас не з’явився цей непоганий автомобіль, твоя мама із задоволенням їздила зі мною на велосипеді. Жінка повинна стояти поруч з тобою з самого початку, щоб цінувати все те, що ви надбали вдвох. 

10. Не смій порівнювати власну дружину з іншими. Це твій вибір і ти повинен його поважати.

11. Ти повинен завжди піклуватися про своїх батьків. Таким чином, ти покажеш своїм дітям хороший приклад та забезпечиш собі хорошу старість.

А Вам є що додати до цього списку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector