Твій – не той, хто тебе хоче, твій той, хто тебе береже

Перша ознака, яка може вказувати на те, що ти йому не байдужа — це турбота. Коли ти її відчуєш та побачиш, як він з сильного та брутального мачо перетворюється в стурбованого та ніжного хлопчика, знай — ти йому справді дуже симпатизуєш.

«Ти сьогодні виспалася?», «Одягайся тепліше, на вулиці досить вітряно», «Не говори по телефоні за рулем», «Ти поган себе почуваєш? Я зараз буду».

Коли у нього є сильні почуття, він всіма можливими способами намагається огорнути тебе своїм теплом та захистити від усього і усіх. Він завжди телефонує тобі, відправляє повідомлення, запитується цікавиться, чи тобі нічим не потрібно допомогти, і зовсім не думає, що нав’язується.

Такого чоловіка завжди буде турбувати твоє самопочуття, здоров’я та безпека!

Він хоче, щоб ти стала найкращою версією себе, а для того, завжди підтримує тебе та не дозволяє опускати руки. Коли такий чоловік закоханий, то він старається заполонити увесь твій світ.

Ти завжди у нього в думках, він постійно пам’ятає про тебе, тривожиться, хоче бути поруч у будь-яку хвилину твого життя. Він вважає тебе, важливою частиною свого життя, а за своє він готовий розірвати будь-кого.

Але, якщо він може спокійно обходитися без тебе, не телефонувати декілька днів, не цікавитися, як пройшов твій день, то вибач мені, але ти просто для нього чергова дівчинка, з якою він просто любить проводити добре час, коли йому вигідно.

Не потрібно будувати собі повітряні замки і шукати таким чоловікам безліч виправдань.

Твій чоловік – це той, хто тебе не тільки хоче, твій той, хто тебе береже.

А ви погоджуєтеся з написаним?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: