– Стас, куди поділися гроші зі шкатулки? – А я звідки знаю – ти у дітей своїх спитай! Я бачив, як мала там нишпорила

Досить важко у теперішній час, самотужки виховувати дітей та одночасно працювати. Одного разу я вирішила зайти в соціальні мережі та переглянути фотографії своїй однокурсниць. Всі вже давно успішно вийшли заміж та створили міцні сім’ї.

Я з сумом розуміла, що у моїй квартирі навіть нікому меблі пересунути або ж відремонтувати електрику. Завжди телефоную майстру і змушена платити за все гроші. Діти поки не можуть нічим мені допомогти: донечці виповнилося 12 років, а син пішов у перший клас.

Я навіть і не мріяла про те, щоб вдруге вийти заміж. Одного разу я познайомилася з Марією Павлівною. Як тільки вона дізналася, що у мене немає чоловіка, взяла ініціативу у свої руки:

– Я бачу, що ти хороша жінка та добра господиня, – почала говорити вона, – познайомся з моїм сином Стасом, він тобі точно сподобається.

Мене досить здивувала така відверта пропозиція жінки: я не готова одразу будувати якісь відносини, та й чи сподобаюся я цьому незнайомому чоловікові.

Але Марія Павлівна почала мене переконувати, що вона все життя шукала таку невістку як я. Стасу просто два рази не пощастило: перша його дружина зовсім не любила порядок – вона не прибирала та не готувала їсти, весь будинок запустила, а друга йому відкрито почала зраджувати. Ось тепер він знову переселився до матері, дуже розчарувався в жінках. 

– Він у мене дуже господарський, – говорила Марія Павлівна, – все може полагодити вдома.

Я обдумала пропозицію жінки і для себе вирішила, що точно нічого не втрачу, якщо зустрінуся зі Стасом.

На нашому першому побаченні, Стас мені признався, що я йому дуже сподобалася, а тому він має на мене серйозні наміри. Не скажу, що у мене одразу з’явилися почуття до Стаса, але у нього була досить приємна зовнішність. Я вирішила почати зустрічатися і заодно придивитися до поведінки чоловіка. 

Наступного дня Стас полагодив мені всю техніку, а через два тижні зробив пропозицію. Я не відповіла, місяць зволікала з відповіддю, а потім погодилася: я вважала, що мені попався досить серйозний чоловік і просто так він би не робив таких важливих кроків.

Пошепки

Стас переїхав до мене всього з однією валізою, сказав, що все майно він залишив в колишніх родинах. Перший тиждень подружнього життя у нас був неймовірний. Я не могла повірити, що у мене є такий чоловік, але моя інтуїція не давала мені спокою.

Всі негаразди розпочалися через декілька тижнів. Одного разу я вирішила випрати його речі, перед пранням вивернула кишені його штанів, щоб нічого зайвого не закинути в машинку.

– Не потрібно заглядати у мої кишені – грізно сказав мені мій новоспечений чоловік.

На вихідних Стас напився, прийшов додому під ранок і впав прямо у мене на порозі. Я його перетягнула у спальню. В обід він мені почав розповідати про якогось свого давнього приятеля, якому терміново потрібна була його допомога. Цього разу я пробачила йому.

Не пройшло й декількох днів, як він знову був у нетверезому стані. Я намагалася з ним серйозно поговорити, але він мене не слухав, тільки кричав щось незрозуміле, звинувачуючи мене в зайвому контролі. А потім знову все повторилося. Мені було дуже гірко на душі та соромно перед дітьми. Вся зарплата моя майже пропала, коли він нарешті прийшов до тями після чергової п’янки, я спробувала з’ясувати, де поділися мої гроші.

Він бурмотів собі щось під ніс, а потім запропонував поставити це питання мої дітям. Цього я терпіти більше не могла. Я сказала йому збирати всі свої речі та йти геть з моєї квартири. Стас не хотів цього робити, тому я поїхала до свекрухи зі скаргою на сина.

– Він у мене завжди був спокійний та доброзичливий, – сказала мені свекруха, – це ти його до такого стану довела. Ти не хочеш прописати його у себе у квартирі, ось він і злиться на тебе! Оскільки ви вже стали чоловіком та жінкою, то варто прописати його, щоб панувала у вас злагода та любов.

Я повернулася додому, а Стас мирно спав в нетверезому стані у вітальні. Зателефонувала подрузі, ми з нею разом зібрали його речі, посадили в машину і відвезли на квартиру до його матері. Поставили біля дверей та подзвонили.

– Маріє Павлівно, – сказала я свекрусі, – можете забирати свого сина.

Цього ж дня я подала заяву на розлучення. Зараз я не шукаю нових знайомств, а живу заради дітей!

Як ви вважаєте, чи правильно вчинила жінка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector