“Вирішив – зробив”: 10 ознак нормального і адекватного чоловіка

Жінки часто скаржаться одна одній, що у цьому світі немає нормальних чоловіків та й взагалі без них важко жити. А ви колись задумувались над тим, хто ж він — нормальний чоловік? Можливо, є якісь певні ознаки? Жінки виділили 10 ознак нормального й адекватного чоловіка. 

1. Здатний боротися із власними страхами

Ніхто не говорить про те, що у справжнього чоловіка взагалі не повинно бути страхів. Він цілком нормальна людина, якій властиво боятися певних речей. Попри це, він не буде тремтіти від страху у кабінеті лікаря, а збере всю волю у кулак та зосередиться на тому, що це просто необхідність. Чоловік має дивитися страху в очі та сміливо йти вперед.

2. Спокійне ставлення до фізіології

Ні, ми не говоримо про тих, хто ненавидить душ та вважає, що запах поту приваблює жінок. Нормального чоловіка не буде лякати менструація, ці вигляд дитячого блювання. Це цілком нормальні речі, які існують в нашому світі. Саме таких стійких чоловіків жінки особливо цінують та вважають кращими партнерами. Чоловік має бути нашою опорою, а хіба ж справжню опору можна налякати зміною підгузка?

3. Розуміння різниці чоловічої та жіночої психології

Нормальні та адекватні чоловіки розуміють, що жінки мають ніжнішу та чутливішу натуру. Вони чудово знають, що часом ми діємо на емоціях і не висувають при цьому ніяких претензій. Вся магія стосунків полягає на наших відмінностях й це варто приймати. 

4. Чітке усвідомлення своїх бажань

Нормальний чоловік повинен завжди знати чого він хоче у той чи інший момент. Зараз він хоче поспати, потім йому потрібно поїхати на роботу, а за декілька годин зустрінеться з друзями. Й навіть у барі він не буде пити ще одну порцію віскі зі всіма, якщо відчує, що йому вже досить. Цей чоловік вміє слухати та чути себе. 

5. Вміє розпоряджатися грошима

Нормальний чоловік вміє правильно розпоряджатися грошима. На потрібне може витратити чималу суму грошей, а ось на дурницях може добре зекономити. Такі чоловіки зазвичай проти азартних ігор, адже вважають, що це марна трата грошей та часу.

6. Ніколи не бреше

Справжній чоловік ніколи не брехатиме, він завжди скаже правду, навіть якщо вам може бути боляче. З самого початку він намагається будувати стосунки на довірі та чесності, адже це найважливіше. Він розуміє, що правда — це надійний спосіб вберегтися від непотрібних сварок. 

7. Не зв’язується зі скандальними людьми

Якщо хтось і відкриє рота до цього чоловіка, він одразу його закриє. Потім, він запитає у чому проблема та спробує її вирішити. Далі — кінець, адже нормальний чоловік зможе вирішити все швидко й без кулаків. 

8. Прагне до любові

Справжній чоловік не боїться своїх почуттів, якщо у нього всередині зароджується кохання — він буде сміливо його віддавати, адже він уміє справлятися зі страхами. Якщо кохання немає, то він прямо про це скаже, адже він завжди говорить правду. Справжній чоловік вміє любити та оберігати свою жінку й ви обов’язково це відчуєте, коли його зустрінете. 

9. Вміє визнавати помилки

Справжній чоловік зможе спокійно визнати свою помилку та попросити пробачення. Він не буде шукати виправдань. Крім того, цей чоловік докладе усі зусилля, аби виправити всі свої промахи.

10. Відданий дітям

Цей чоловік вміє бути справжнім батьком. Цього не змінить навіть розлучення, конфлікти з дружиною чи будь-які інші обставини. Справжній чоловік завжди буде любити своїх дітей та зробить усе, аби бути важливою частиною їх життя.

Ви зустрічали таких чоловіків?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: