15 найнебезпечніших квітів в світі

Квіти — одне з найніжніших та найкрасивіших речей, які створила природа. Вони давно є символом жіночності та трепетності. Деякі квіти навіть є цілющими. Але деякі — вбивці…

Дельфініум (живокіст)

Тут не лише частина квітки отруйна, а вона ціла! Особливо багато отрути міститься в корені. Концентрація небезпечних мікроелементів залежить не лише від виду рослини, а й від місця, де вона росла.

Ця рослина впливає на травневу систему, порушує роботу серця та інших органів кровообігу, паралізує центральні нерви. Якщо до організму потрапить висока концентрація такої рослини, то може навіть припинитись дихання через параліч, який викличе порушення в нервовій системі. Випадок може завершитись навіть летально.

Цикута

Квітка, яку хочеться додати до букета нареченої. Але не варто. Навіть при своїй особливій зовнішності та приємному ароматові вона є дуже отруйною. Шкода розпочинається уже за 15 хвилин після потрапляння в організм. Починається сильний біль в животі, слиновиділення, діарея та нудота. Згодом з’являються судоми. Якщо швидко не зреагувати, то заблокується дихання і настане смерть.

Болиголов

Існує легенда, що відомого Сократа убила ця рослина. Аргументи є: в Греції її справді дуже багато. А перед смертю Сократ відчував усі симптоми отруєння: нудота, блювання, діарея. Згодом людина втрачає чутливість і параліч, який рухається від ніг до голови. За дві години людина помирає.

Наперстянка пурпурова

Цю квітку можна часто побачити на клумбах. Вона відома навіть в літературі. Пам’ятаєте твір Агати Крісті «Мертва трава»? Саме наперстянка стала причиною смерті персонажів. В її відварі вимочили інгредієнти для фарширування качки.

Беладонна

Давня медицина активно використовувала цю рослину. Колись венеціанські панянки вживали цю рослину з водою як косметичний засію. Листя цієї рослини має багато атропіну, аспарагіну, вапна та інших лужних речовин. Для людини ця рослина смертельна, а для тварин цілком безпечна.

Аконіт

Рослина дуже висока і красива, але її отруйність перекриває ці переваги. Німці вірили в здатність цієї рослини вбивати, тож вимочували свої мечі в відварі з цієї трави. Отрута мала назву «аконітин». Рослина отруйна вся: від листя до кореневих бульб.

Пізньоцвіт осінній

Чудовий вибір для прикраси саду, але небезпечний для внутрішнього потрапляння. Отруйна рослина повністю: стебло, листя, корінь, цвіт. Навіть зривати ці квіти краще в рукавицях, бо можна дістати опіки.

Блекота чорна

Найбільше отруйним в цій рослині є насіння, яке містить потужні елементи. Симптоми: сухість в роті, почервоніння на шкірі, висипання, нудота, блювота, порушення роботи серця і ураження психіки. Одразу ж викликайте лікаря: отрута може проявитись від 10 хвилин до 15 годин.

Сон-трава

Унікальна рослина, яка є одночасно вбивцею та лікарем. Якщо вжити її сирою, то може швидко вбити. А якщо в сушеному — то вилікує страшні недуги. Токсин, який вона містить, розвивається під впливом сонця та вологи, а при висушуванні він руйнується і поступово зникає. Навіть сік рослини може сильно обпекти шкіру.

Тамарісціфолія

Рослина, яка своїм виглядом асоціюється з акуратними дачними садами. Завжди показує гостям, що за подвір’ям добре доглядають. Це ялівець, але без голок, тому є улюбленцем дачників. Якщо тільки спробувати ягоду, то можна не лише отруїтись. Коли ви висаджуєте цю рослину, то обов’язково робіть це в рукавицях. Листя дуже гостре, зробить на руках невеликі порізи і впустить туди отруту.

Рододендрон

Квітка, якій не важливі морози та дощі. Вона чудово може розцвісти при температурі -2 і +35. Зовсім невибаглива і за це її люблять. Але якщо ваші діти люблять все пробувати на смак, то краще сховайте її якнайдалі. Насамперед почнеться сильне слиновиділення, потім потечуть рікою сльози, з’явиться блювота, пульс і тиск сповільняться. Можливі судоми та смерть.

Гортензія

Прекрасна рослина, заради якої їдуть у цілі парки! Але біля дому таку рослину краще не тримати. Вона активна з раннього літа до пізньої осені. Кожен її сантиметр є дуже отруйним: від коренів до бутона. При потраплянні в організм ви отримаєте втрату свідомості, судоми, швидкий пульс і водночас падіння тиску. Без допомоги медиків не обійтися, інакше — смерть.

Нарцис

Улюбленець багатьох господинь, які або садять нарциси або ж купують букетики для затишку в домі. Будьте обережними. Краще такі букети не тримати в кухні, щоб елементи отрути не потрапили в їжу. Навіть будучи поруч з нарцисами можна відчути головний біль та прояви алергії. На смак навіть не думайте пробувати: нудота, блювота, конвульсії і втрата свідомості, після цього — параліч та раптова смерть. Працюйте з цією квіткою в рукавичках. 

Олеандр

Шматочок малого листка здатний вбити дитину. Тож будьте обережні, висаджуючи цю рослину біля дому. Якщо ж ви встигнете і вдасться врятувати людину, то хвороби серця та нервової системи продовжуватимуть неповноцінно працювати аж до кінця життя.

Гірський лавр або кальмія

Часто плутають з рододендроном, адже вона теж отруйна. Не варто навіть бути близько біля неї, а при вітряній погоді варто обходити. Пилок квітів може розлітатись та отруювати вас. Симптоми: сльози, надмірне виділення слини, нежить, проблеми з диханням, відмова нирок, конвульсії, параліч або смерть.

Контактували колись з цими квітами?

NataM
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: