20 правил сучасного етикету, про які соромно не знати

Етикет — це коли ви ведете себе краще, ніж потрібно.

На жаль, багато людей вважають, що дотримання правил етикету не в моді, і у них виникає відчуття, що підпорядкування таким правилам є марною справою. Але це не так.

Насправді, основи етикету дуже прості. Йдеться про те, щоб показати себе в кращому світлі, бути сердечними, мати хорошу особисту репутацію і вміння тримати себе в рамках.

Ми хочемо розповісти вам деякі сучасні правила етикету, про які не знати просто соромно!

— Якщо ви скажете фразу «Я тебе запрошую», значить, ти заплатиш рахунок. Ще один спосіб сказати: «Що ви думаєте про те, щоб піти в ресторан?» У цьому випадку кожен платить свою частку. Тільки якщо один з них запропонує оплатити все, то інший може прийняти це.

— Ніколи не приходьте до когось без запрошення. Якщо хтось прийде в ваш будинок без попередження, напевно вам це не сподобається. Одного разу британська леді сказала, що, якщо до неї прийдуть несподівані гості, вона швидко бере капелюх і парасольку. Якщо гість опинявся бажаним, вона говорила: «О, добре, що я не встигла піти!» Але якщо візит від когось був невідповідний, вона говорила: «Шкода, але я повинна терміново піти».

— Ніколи не залишайте свій смартфон на столі в громадських місцях. В іншому випадку ви будете демонструвати важливість, яке місце цей пристрій має у вашому житті, і вас не цікавить, що відбувається навколо. Це образливо по відношенню до співрозмовника.

— Чоловік не повинен носити жіночу сумку.

— Якщо ви йдете з кимось, і він або вона вітається з людиною, яку ви не знаєте, ви повинні зробити те ж саме.

— Багато людей думають, що суші можна споживати тільки паличками. Але це не завжди правило. Якщо ви не вмієте ними користуватися, то попросіть столові прилади, до яких ви звикли.

— Взуття ЗАВЖДИ повинне бути чистим.

— Не допускайте порожніх розмов по телефону в громадському місці.

— Якщо вас образили, вам не варто відповідати прокляттям або агресивним жестом у відповідь. Не опускайте себе на один рівень з кривдником. Посміхніться і підіть.

— Згідно з традицією, коли ви йдете по вулиці, чоловік повинен знаходитися по лівій стороні від жінки.

— Водії не повинні забувати, що окроплення пішоходів при їзді автомобіля по калюжі — найгірша з усіх ознак не поваги.

— Якщо у вас немає близькості з вашим співрозмовником, не говоріть з ним про: вік, багатство, домашні проблеми, релігію, політику, любовні справи, подарунки та медичні процедури.

— Коли ви йдете в кіно, театр або на концерт, правильний спосіб дістатися до зарезервованих місць — це проходити обличчям до людей, які сидять. 

— Чоловік ніколи не повинен торкатися до жінки без її згоди, не тримати руку і занадто близько підходити під час розмови.

— Головне правило для використання парфумерії — помірність. Якщо до вечора ви все ще відчуваєте запах своїх парфумів, ви повинні знати, що іншим людям довелося винести це. І вони, звичайно, не люблять цей парфум так само сильно, як і ви.

— Освічена людина ніколи не перестане ставитися до жінки з повагою.

— Перш ніж закурити, запитайте дозволу у присутніх.

— Нехай приватні повідомлення залишаються особистими: батьки не повинні читати кореспонденцію своїх дітей, а також чоловік, листування дружини і т. д. Читання повідомлень інших людей є серйозним вторгненням в особистий простір іншої людини.

— Не будь жертвою моди. Носіть, що вам підходить, а не що модно.

— Не скупіться на подяку до людей, які вам допомогли.

Поділіться статтею з подругами і приєднуйтесь до сторінки у Фейсбуці і надихайтеся кожен день!

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: