Знайшла у чоловіка квитки з готелю в Буковелі. Хоча знала, що у ті дати він був “у відряджені”

У ту проклятущу суботу я вирішила кинути одяг у прання. А в мене звичка – ретельно перевіряти кишені. Бо раз так “випрала” паспорт та гроші. Але у куртці Мирона знайшла чек за готельний номер у Буковелі. Ще й на папірці вказане його ім’я та прізвище, назва готелю, дати бронювання. 

Я не розуміла, що відбувається. Адже дати відпочинку співпадали тоді, коли в Мирона було важливе відрядження до столиці. Тим паче, він мені часто жалівся, що на роботі потрібно затримуватися, якісь важливі зустрічі, наради. 

А тут такі квитки. Я знайшла номер готелю в Інтернеті та вирішила зателефонувати на рецепцію. До останнього сподівалася, що це якась плутанина. 

– Ні, Олексій Коваль дійсно бронював у нас ці дати. Він був разом з… Вікторією.

Я кинула слухавку, згорнулася калачиком на дивані та почала гірко плакати. Найбільше на світі я боялася зради від коханої людини. 

Так, у нас не дуже ідеальні стосунки стали останнім часом. Після вагітності я поправилася, вже не виглядаю такою ефектною, стрункою та красивою. Тим паче, весь час забирає догляд за малюком.

Не знала, як взагалі далі жити. Сльози передавили горло, серце ледь з грудей не вистрибувало через нерви, все тіло трусило.

Декілька днів я була сама не своя, наче у тумані. Чоловік пізно приїздив додому, тільки вечеряв та йшов спати. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Але потім вигадала ідеальний план помсти. Відплачу зрадою на зраду. Правда, тільки умовно. Зателефонувала до знайомого Сергія та розповіла йому за зраду. Він одразу почав говорити, аби я написала заяву на розлучення. Однак, йому сподобався мій план, хоча і довго сумнівався. 

Ми разом поїхали також у Буковель. Однак, спали в окремих кімнатах. Хоча чоловікові я сказала, що побуду в мами у селі з дитиною. Спали ми з Сергієм взагалі у різних номерах. Та і він майже не виходив ні в басейн, ні в кафе, постійно працював. А я нарешті спокійно відпочила, бо донечку залишила все-таки з мамою в селі. 

Ніяких поцілунків чи інтиму між мною та Сергієм не було. Цю виставу ми влаштували, аби просто насолити Мирону і все. Хай він відчує, як це боляче – дізнаватися про зраду. 

Пошепки

І наступного дня, коли я повернулася додому, Мирон побачив квитки за готель. Так, я навмисне залишила чек на видному місці. 

– Що це таке? Ти мені збрехала? Де ти була

– В готелі. Відпочивала

– Ти мені зраджуєш? Як ти взагалі посміла?! Я тобі дах над головою дав, годую, одягаю!

– А ти думав, що я така дурненька і сама не здогадаюся про коханку? Треба ретельніше квитки ховати або ж взагалі викидати.

На щастя, у мене вже були зібрані речі та я просто викликала таксі, переїхала жити до мами. 

До речі, на мій подив, Сергій допоміг знайти гарного адвоката та підтримував у суді. Потім, вже після розлучення, приїздив у гості, привозив нам якісь продукти, запрошував у кафе та на прогулянку. 

А через рік зробив мені пропозицію. Виявляється, він давним-давно був закоханий у мене, просто не смів говорити про почуття через Мирона. 

Відтоді минуло вже 10 років. Сергій став найкращим батьком для наших діток. Він дуже сильно мене кохає. 

У Мирона справи геть кепські. Та молода коханка пішла геть від нього. Він вже зі стількома дівчатами перезустрічався, що на пальцях точно не перерахуєш. За дитину нашу забув, каже, що грошей і так не вистачає на аліменти. Звісно, адже всю зарплату на коханок витрачає.

Але я щаслива, чесно. Буває, що заради справжнього кохання треба пройти пекло. Тоді було боляче і важко. Але зате зараз у мене є чудовий чоловік та міцна родина. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector