Чому кращі шеф-кухарі не рекомендують зливати воду після варіння макаронів

Проста хитрість, але ж на смак дійсно стають кращими. Ось чому кращі шеф-кухарі не рекомендують зливати воду після варіння макаронів.

У минулі часи макарони були значно гірші за якістю. Адже їх виготовляли з найгірших сортів пшениці. Тому після варіння необхідно було злити гарячу воду. І прополоскати макарони холодною водою, щоб вони не злиплися в один шматок.

Зараз же якість макаронів значно зросла. Навіть за невелику ціну кожна господиня може придбати найрізноманітніші макаронні вироби відмінної якості. Сучасні макарони промивати не потрібно. Однак, є ще одна невелика хитрість. Ті, хто пробував пасту в італійських ресторанах помічали, що при аналогічному підборі продуктів смак зовсім інший. У чому ж справа?

Справа в тому, що більшість сучасних господинь готують макарони неправильно. Вони зливають справжню цінність в раковину. Йдеться про воду, в якій варилися макарони.

Чим же так корисна вода після варіння макаронів і чому її не потрібно зливати?

Справа в тому, що дана вода багата крохмалем і поживними речовинами. І є найкращим в світі натуральним згущувачем для томатного і інших соусів. Деякі шеф-кухаря називають дану воду «рідким золотом». Адже саме за допомогою цієї води просту страву можна зробити вишуканою.

Вам необхідно просто перелити воду після варіння макаронів в маленьку каструльку. Стільки, скільки вам необхідно. Додати туди томатний соус. Свіжу зелень і часник до смаку. І довести до кипіння.

Потім отриманий соус додаємо в макарони. Повірте, ось так легко і просто буде готова страва не гірша, ніж в італійському ресторані.

Кращі шеф-кухарі рекомендують.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: