Мабуть, найкраще побажання для сина

– Синку, ніколи не зв’язуй свою долю з легковажними жінками. Вони не принесуть у твоє життя жодних цінностей, крім неабиякої дурості та спотворених поглядів на життя. Ці жінки не здатні зробити тебе справжнім чоловіком, зате, у них легко вийде перетворити твоє життя та суцільну чорну смугу, а ще, вони наповнять твій розум помилками, помилками стосовно всіх інших жінок. Будь уважним та чуйним, але не варто розкидуватися компліментами. Запам’ятай, ти повинен поважати всіх жінок, якими б вони не були, бо ти в першу чергу чоловік – чоловік слова та дії.

Навчися нести відповідальність за все, що ти робиш: за свою справу та вчинки. Ретельно обдумуй кожен свій крок, не дозволяй собі легковажних та безглуздих вчинків. Набирайся досвіду, рухайся вперед, і знай: кожна невдача буде робити тебе сильнішим. Не потрібно себе шкодувати та жаліти. На своєму життєвому шляху допомагай людям, не будь егоїстом, і тобі всі добрі справи повернуться бумерангом. Наповнюй своє серце та душу тільки позитивними емоціями. Ніколи не бійся нічого, так, ти можеш мати страх, але й май силу волі, щоб придушити цей страх. Будь чоловіком з великої букви. Нехай твої думки ніколи не затьмарюють чорні помисли.

Будь впевнений, жінка, яку ти щиро покохаєш, буде схожою на тебе. Вона буде випромінювати мудрість та силу, а ще, буде впевнена у собі і у своїй дорозі.

Так, у неї можуть бути шрами на серці, але цей досвід зробив її непохитною. Нехай вона буде гостра на язик, але відверта. Така, яка ніколи не заставить тебе сумніватися в ній. Ти закохаєшся з першого погляду, бо любов запалає в її очах шаленим вогнем. Не відступай, довіряй своєму серцю – воно тобі підкаже правильний шлях.

Повір мені, вона теж підсвідомо чекала на тебе. Її погляд буде здаватися для тебе рідним, ніби ти знаєш його все життя.

А вам сподобалися слова батька?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector