Натуральний домашній засіб, щоб ваші речі знову сяяли білим кольором

Щоб повернути речам колишню свіжість, позбутися від жовтизни і плям, можна використовувати дорогі відбілювачі, але далеко не всі вони є безпечними. Як відбілити білизну за допомогою гірчиці і що для цього необхідно? Коли необхідно щось відбілити, допомогою гірчиці господині зазвичай не обмежуються. Багато жінок не довіряють народним методам, але при цьому їм було б цікаво спробувати відіпрати плями без застосування порошків і інших синтетичних продуктів. Адже відбілювачі промислового виробництва псують тканину і можуть освітлити її занадто сильно.

У деяких випадках навіть можливе неоднорідне висвітлення, що виглядає дуже непривабливо. При пранні дорогих речей використовувати сильні засоби, що містять хлор або активний кисень, не рекомендується. Краще спробувати застосувати гірчичний порошок, яким здавна було заведено мити посуд і відпирати речі.

Прання на основі гірчиці здійснювати за допомогою пральної машинки або ж вручну.

  • Для машинки використовують 50 грамів гірчичного порошку, засипається відразу в білизну. Температура води не повинна перевищувати 40 градусів, в іншому випадку порошок завариться.

Якщо плями отримані за кілька днів до виведення, на річ наноситься кашка для попереднього замочування.

  • Ручне відбілювання: на 1 літр води, 15 грамів гірчичного порошку, ретельно перемішують, ставлять на  2-3 години, рідину зливають без осаду в місткість. Осад повторно заливають гарячою водою і виконують дії в первинній послідовності. Якщо забруднення незначне, перуть 1 раз, коли над видаленням плями варто попрацювати, перуть вдруге.

А ви пробували використовувати гірчицю для виведення плям?

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: