Коли Оля з Олегом одружилися, свекруха залишила їм свою квартиру, а сама перебралася жити на дачу. Вони багато разів кликали її переїхати до них, але вона завжди відмовлялася

Зі свекрухою у мене стосунки не найкращі, а от в сестри Ольги ситуація склалася взагалі по-іншому. На жаль, проживаємо з чоловіком в будинку його батьків, то ж я там сиджу тихо. Інколи взагалі навіть не виходжу зі своєї кімнати. Найчастіше це трапляється тоді, коли свекруха приходить додому без настрою, цей період краще перечекати й не попадатися їй на очі.   

А от свекруха моєї сестри дуже хороша, вона до неї ставиться ще краще, ніж рідна матір. Таких жінок ще треба пошукати, в особисте життя не пхається, нічого ніколи від них не просить. З Ольгою ми однолітки, то ж вчитися в місто поїхали разом. Там двоє й поодружувалися. Олег привів Ольгу додому, то його матір не могла ніяк нарадуватися. Спершу вони  проживали в окремій кімнаті, а згодом свекруха взагалі поїхала жити на дачу й залишила дітям.

Дача у неї — повноцінне житло, з газом, водою і навіть інтернетом. Чоловіка не стало вже давно, то ж на дачу переїхала сама. Ольга поводилася теж акуратно й не надто господарювала в квартирі свекрухи. Перед тим, як щось робити, завжди запитувала: 

– Мамо, можна нам трохи похазяйнувати?

– Діти, робіть те, що вважаєте за потрібне. Тепер це ваш дім.  

От Ольга про все запитувала, а їй свекруха дозволяла. А моя навіть не дозволяє шпалери переклеїти в нашій кімнаті. Говорить, що буду ремонти робити у власній квартирі.

Ольга та Олег що вихідні до матері їздять, у всьому їй на дачі допомагають, привозять харчі. А коли Оля повідомила радісну новину, що чекає дитину, ось вже свекруха танцювала від радості.

Коли ж в Ольги народилася дівчинка, то свекруха на перший час приїхала до невістки й у всьому їй допомагала. Згодом діти запропонували залишитися з ними, але ні — вона поїхала назад на дачу. Згодом було зрозуміло чому — сподобався там їй сусід.  Приїжджають раз в гості, а свекруха з ним сидить, і очі горять, посвіжіла.

Діти зразу зрозуміли — матір закохалася. Так і залишилася проживати на дачі з сусідом. А Ольга це все розповідає й називає її мамою.

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: