Перетворіть туалетний папір в незвичайну і потрібну річ для дому

Туалетний папір і цемент — чи ви могли подумати, що всього з цих двох компонентів можна зробити щось корисне і красиве. Виявляється, цього достатньо, щоб спорудити цікаву підставку для квітів.

Нам знадобиться:

— цемент; 
— 5 рулонів туалетного паперу; 
— скотч; 
— пісок; 
— шпатель; 
— кельма; 
— форма у вигляді великої квітки; 
— декоративний лист; 
— чашка; 
— фарба.

Інструкція

Візьміть 5 рулонів туалетного паперу і розставте їх у вигляді квітки, попередньо розстеливши на стіл клейонку. Заклейте отвори втулок скотчем і скріпіть мотки між собою. За допомогою вологого піску зафіксуйте рулони в одному положенні. Розрівняйте пісок шпателем.

Замішайте цементний розчин і заповніть серединку нашої «квітки», розрівнюючи кельмою. Нанесіть щільний шар розчину на поверхню туалетного паперу. Покрийте конструкцію цементом з усіх боків. Збризніть поверхню водою і надайте їй потрібну форму. Коли конструкція схопиться, вийміть папір.

Розподіліть товстий шар цементу на столі і прикладіть до нього форму у вигляді квітки з п’ятьма пелюстками. Якщо форми немає — просто зробіть це від руки. Залишки цементу навколо слід видалити.

Візьміть декоративний лист і нанесіть на всю його поверхню цемент, приблизно такий же шар, як і з квіткою. Переверніть його в яку-небудь миску, щоб надати злегка округлену форму. Коли форма схопиться, покрийте лист зеленою фарбою.

У центр квітки нанесіть велику кількість цементу. Покладіть що-небудь для упору по краях, і встановіть зверху форму, зроблену з туалетного паперу.

Трохи змочіть форму з пульверизатора і додайте цемент на центр конструкції. Закріпіть листок. Можна також прикрасити внутрішню частину і пофарбувати форму за смаком. Краще, якщо фарба буде гідроізоляційною.

Ву а ля! Ось, що у нас вийшло в результаті:

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: