Що таке розкіш і чому більшість людей розуміють це неправильно?!

Розкіш – це не просто їсти дорогі устриці на вечерю чи спати в розкішному ліжку. Розкіш – це комфорт. Жити так, як ти вважаєш за потрібне, а не так, як це нав’язують інші. Жити розкішно – це ходити в комфортному одязі, пересуватися, куди забажаєш та вільно ділитися власними думками. Не боятися осуду та думки суспільства. 

Розкіш – це, коли не слідуєш стереотипам, а робиш те, що подобається. Ти не шукаєш собі виправдання, адже розумієш, що нікому нічого не винен в цьому житті. Розкіш – це коли тебе оточують люди, з якими тобі дійсно комфортно. Ти не боїшся перед ними демонструвати справжнє “Я”, почуття та емоції. Ти чекаєш зустрічі з ними, щоб нарешті почувати себе живим. Невимушена атмосфера, легке спілкування, без осуду та критики – це розкіш.

Розкішне життя – це не про те, що ви чогось варті, а про те, що ці речі та вчинки варті вас. Як новий набір посуду, свіжо застелена постіль, добрі мультфільми, пристрасні поцілунки, міцні обійми, довгі розмови та захопливі книги.

Розкішне життя – це перестати дорікати собі після кожної невдачі, а робити висновки, вставати та йти далі. Розкішне життя переповнене гірким та хорошим досвідом, який дає зрозуміти всю сутність життя.

Розкіш – це жити і знати, що ти можеш, керувати власними емоціями та бажаннями. Знати себе повністю, довіряти власній поведінці та звичкам.

Розкішне життя – це життя, де ви спокійно говоритимете «Мені це можна». Ви не будете шукати виправдання перед іншими за свій вибір та свої вчинки, не будете намагатися підлаштуватися під інших, а на перше місце ставитимете себе та свої інтереси.

Що для вас є справжньою розкішшю?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector