Скільки тварин ви тут нарахували? Відповідь може дещо розповісти про вас!

Уміння помічати дрібні деталі і знаходити ледь помітні невідповідності – це навички, якими володіє далеко не кожна людинаОднак, як і інші інтелектуальні здібності, уважність можна і потрібно розвивати. 

Пропонуємо вам пройти своєрідний тест на уважність. Потрібно глянути на картинку, на якій зображені чотири деревця, а між їхнім гіллям заховані тварини. Правда, щоб їх побачити, потрібно уважно придивлятися.

Отже, розпочнімо тест! 

Скільки тварин ви нарахували?

Насправді, тут замасковано 8 тварин, але люди з багатою уявою можуть побачити і більше.

Відповіді до тесту: 

Пошепки

0-3 тварин

Ви мислите глобально, тому для вас деталі не є важливі. Ви зациклюєте на глобальних проблемах та часто витаєте в хмарах. Для вас ціле більше, ніж сума частин, і ви завжди намагаєтеся концентруватися на тому, щоб все працювало добре в цілому.

4-6 тварин

Ви оцінюєте все належним чином та легко схоплюєте інформацію. Однак ваша проблема в тому, що хоча ви і помічаєте дрібниці, на них ви не зациклюєтеся. Ви завжди дотримуються свого слова та доводите все до кінця. У вас гармонійно поєднаний холодний розум та емоційний інтелект. 

7-8 тварин

Вашій уважності можна тільки позаздрити! Ви фокусуєтесь на дрібницях і переконані, що навіть найбільша справа складається по одній цеглинці. Вам подобаються точні науки, оскільки ви любите до всього знаходити пояснення. Схильні до надмірної педантичності.

А ви вважаєте себе уважною людиною?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector