Справжня розкіш — це жити так, як тобі зручно

Інколи, ми не правильно трактуємо слово “розкіш”. Багатьом із нас здається, що це просто круті тусовки, шикарні квартири, машини, дорога косметика та речі, але все це – велика помилка. Справжня розкіш – проживати своє життя так, як вам того хочеться. Носити тільки той одяг, який подобається вам, малюватися тільки улюбленою косметикою, або взагалі її не купувати. Розкіш – це мати право на вибір.

Ви не повинні чути слова “ти гідна цього”. Це ви гідні всіх хороших речей у своєму житті. Мила піжама від сестри. Красивий плед, який зв’язала бабуся. Вірні і щирі друзі. Міцне плече коханого чоловіка. Чудова сім’я. Шедеври кіно. Цікаві книги та ігри. Це все життя, котре обрали саме ви!

Але не забувайте, що розкішне життя не передбачає постійних переживати через невдачі. Ви не повинні гризти себе через те, що вам не підвищують зарплату. Через те, що ви розійшлись із коханою людиною. Через те, що ваша лазанья згоріла, а кіт не з’являвся вдома вже 2 дні. І всі ці проблеми можуть навалитися на вас всі й одразу. Та ви не повинні впадати у відчай.

Пошепки

Ви повинні пам’ятати про те, що у вас завжди є вибір. Ви можете піти з роботи, або поговорити з начальством. Можете страждати за колишнім, або зрозуміти, що це шанс зустріти когось кращого. Можете наплювати на лазанью і замовити піцу, або просто спробувати все ще раз. Можете шукати кота, або просто чекати його вдома. В будь-якому випадку, це ваше життя і тільки вам вирішувати як його проживати.

Розкішне життя – це жити так, як вам того хочеться. Нікого не слухати і просто йти до своєї цілі. Не старатися сподобатися всім, а старатися подобатися собі. Говорити: «Зі мною так не можна».І говорити: «Мені це можна».

А що таке “розкішне життя” для вас?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector