Ти навчив її бути одною і тепер ти їй більше не потрібен

Що ти зробив? Ти навчив її бути іншою.

Колись вона боялася залишатися наодинці з собою, вона боялася залишатися з проблемами і завжди чекала твоєї допомоги. Вона жила тобою, твоїм життям, роботою, друзями, колегами, родичами… А її ніби в твоєму житті не було, вона завжди була поруч і водночас в тебе ніколи не було часу саме для неї.

Тебе ніколи не цікавило, чому вона проснулась без настрою, або чому у неї проблеми на роботі. Але тобі так і не доля дізнатися, адже вона пішла. 

В тебе ніколи не було часу, щоб їй зателефонувати, а зараз ти навіть не знаєш її номера телефону. Ти вже не маєш з ким ділитися своїми успіхами, хоча ти й ніколи не знав і про її цілі в житті.

Зараз у неї нове життя — вона зрозуміла, хто їй дійсно важливий, і оточила себе лише тими людьми, які її по-справжньому люблять і цінують. Вони прийдуть їй на допомогу. На відміну від тебе.

Тепер вона звикла до того, що тебе немає. Вона не буде більше розповідати тобі про своє дитинство і сьогоднішні пригоди на роботі. Тепер вона думає лише про себе. Вона будує кар’єру і має друзів. Ти думав, що після тебе її життя зупиниться, втратить сенс. Але ні, дорогенький. Ти навпаки дав їй поштовх до дій.

Як тільки вона побачила твоє справжнє обличчя, прочитала в твоїх очах байдужість — одразу пішла. Її друзі були поряд, коли їй було погано. Не ти. Тож тепер вона буде з ними, а не з тобою. Ти ж ніколи її навіть не слухав, а просто використовував. Таке це чекає і тебе.

Ти показав їй приклад ігнорування. Вона більше не сумує за тобою. Хоча вона з посмішкою згадує ваші спільні моменти, вечори проведені разом. Яке тепло вона відчувала поруч з тобою, затишок, як ти цілував її перед сном. Але все це щастя тривало не довго, згодом ти втратив до неї інтерес, а вона просто намагалася достукатися до тебе. Повернути ті почуття, які вона тоді називала «коханням».

Хоча зараз вона розуміє, що кохала лише вона. А з твого боку була лише гра з завойовування сердець. Зараз вона одна, але ніяк не самотня. Вона зрозуміла, що з друзями та близькими можна відчути набагато більше щастя, ніж поруч з людиною, яка щодня вбиває в тобі всі відчуття.

Тепер вона буде робити усе, щоб стати кращою. Вона тягнула усі стосунки на собі, бо ти не був партнером, а так, кимось, хто ще не знайшов себе і шукав прихисток. Тепер вона розуміє, що ті сподівання були марними. Ти не виправдав її надій. Ти розчарував. Ти для неї тепер ніхто.

Вона має сумніви, що ще зможе когось знову покохати, адже всі почуття віддала тобі. Але зараз їй цього і не потрібно. 

Чи можливо покохати ще раз після того, як розбили твоє серце?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: