Вчетверте вагітна жінка розуміла, що такого з її животом бути не повинно

Рохан і Хлої Данстан – батьки 3 прекрасних синів. Але подружжя завжди мріяло про дівчинку і тому зважилося завести 4-ту дитину. Через деякий час УЗД показало, що замість четвертого малюка, подружжя чекає трійнят! Але серед них є і довгоочікувана дівчинка.

На 7 місяці Хлої відчула, що щось йде не так і вирішила відправитися на огляд. Материнське серце виявилося правим – легені дівчинки отримували недостатньо кисню і з кожним днем ​​вона слабшала. Лікарі запропонували Рохані і Хлої зробити вибір: або передчасні пологи, щоб спробувати врятувати дівчинку, але поставити під загрозу життя трьох дітей, або смерть дівчинки, з тією метою, щоб хлопчики розвинулися в утробі до кінця терміну.

Подружжя вирішило ризикнути і врятувати всіх трьох малюків.

Малюки народилися дуже маленькими і слабкими, навіть для немовлят. Кілька тижнів вони лежали в лікарні і отримували належний догляд. Згодом вони зміцніли і Хлої дозволили забрати їх додому.

Старші брати були в захваті від своїх братів і сестрички. Рохан і Хлоя дуже щасливі, що зважилися ризикнути і врятувати своїх дітей. Тепер вони батьки шістьох красивих і здорових малюків.

Сподобалося? Розкажи друзям:

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector