Як доглядати за орхідеями в горщику

Красиві рослини досить примхливі. Однак завдяки цим порадам, мої орхідеї зацвіли на старих квітконосах!

Орхідея — квітка досить примхлива, за якою потрібен особливий догляд. Але і дякує вона за добре ставлення по-особливому: може цвісти до пів року, радуючи своєю красою.

Щоб рослина розвивалася, необхідна комбінація умов: хороший ґрунт, достатня кількість води, прийнятна вологість повітря, відповідне освітлення, добрива.

Догляд за орхідеями в горщику

  1. Як поливати орхідею. Ця квітка не любить бути в воді. Її достатньо поливати один раз в тиждень в теплу пору року, раз на два тижні в холодну. Про те, чи вистачає рослині води, підкажуть її листя.

    При недостатньому поливі листя почнуть морщитися і в’янути, а при надмірному світлішати. Якщо орхідея пожовкла, значить, її залили. Вода для поливу повинна бути профільтрованою або кип’яченою і обов’язково теплою — приблизно 25 ° C.

  2. Освітлення для орхідей. Квітка любить яскраве розсіяне світло. Найкраще розміщувати її на підвіконні, яке виходить на південну сторону, ні в якому разі не ставити далеко від вікна, в якому-небудь темному місці. Якщо освітлення буде недостатнім, листя орхідеї потемніють, а квітконосні бутони опадуть.
  3. Вологість і температура повітря. Природне середовище проживання орхідеї — тропіки, в яких вологість повітря досягає 50-80%. Для того щоб створити такі умови у квартирі, потрібно використовувати зволожувач повітря у вигляді піддону з гратами. А в літню пору ще і щодня обприскувати рослини. Бажано з ранку, щоб вода випаровувалася до заходу сонця.
  4. Добриво. Ці рослини розвиваються не у звичному нам чорноземі, а в сосновій корі. Її продають у квіткових магазинах і часто разом з необхідними для живлення квітки компонентами, такими як мох, деревне вугілля, торф, корінь папороті. У такий субстрат потрібно пересаджувати квітку раз на пів року. Орхідея після пересадки, завдяки наявності нових поживних речовин у свіжому субстраті, зазвичай розквітає ще швидше.

Як ви доглядаєте за своїми орхідеями?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: