Як і чим відбілити білі речі в домашніх умовах: 6 хитрощів

Білий колір — це уособлення ідеалу, благородства і чистоти.

Білий одяг викликав у інших людей довіру і повагу до тих, хто його носив. Красиві білі речі присутні в гардеробі майже у кожного.

Але попри привабливий вигляд, одяг білих тонів володіє одним вельми істотним недоліком, він брудниться за досить нетривалий час. Видалити певні плями з одягу дуже важко, в деяких випадках це не вийде в принципі. Тому нижче мова піде про результативні методи, за допомогою яких можна надати білизни улюбленим речам.

Аспірин

Цей препарат взагалі призначений для допомоги при головному болю. Одночасно він здатний досить ефективно усунути жовті плями на білих предметах одягу. З цією метою потрібно розбавити п’ять таблеток у воді і далі помістити в цей розчин забруднений одяг. Пізніше слід перепрати річ стандартним способом.

Сода харчова

Одна склянка соди припадає на чотири літри харчової води. В цей розчин потрібно помістити постільну білизну або одяг білих тонів. Після цієї процедури випрані предмети повернуть первісну білизну.

Сік лимона

Це ще один засіб, який може повернути одягу його оригінальний вигляд. Потрібно залити в воду, призначену для ополіскування, одну склянку такого соку. Після процедури одяг сушать на сонці.

Є й інший метод відбілювання за допомогою цього соку. Потрібно в гарячу воду додати одну склянку лимонного соку і залишити в цьому розчині одяг на цілу ніч. Вранці їх потрібно випрати як зазвичай.

Оцет

Одну склянку оцту додають в пральний порошок. Інший варіант — просто поприскати оцтом на ті місця, які втратили свою білизну, наприклад, манжети сорочок або їх комірці. Запах цієї речовини вивітриться, коли одяг висохне.

Засіб для миття посуду

Має сенс вибирати такі засоби, в яких мінімум хімії (такий як хлор і фосфати). Такі засоби відбілюють одяг набагато результативніше, ніж звичайні пральні порошки.

Тривідсотковий розчин перекису водню.

Перекис водню застосовують для чищення різних поверхонь в приміщенні. У ньому відсутній хлор, тому при пранні перекис можна додати у воду.

Слід пам’ятати, що засоби, в яких присутня шкідлива хімія, нерідко викликають алергію. Тому рекомендується вибирати натуральні варіанти, які відмінно діють і водночас безпечні для здоров’я! Поверніть початкову білизну своєму найкращому одязі і обов’язково повідомте про ці поради своїм друзям в соціальних мережах!

Як ви відбілюєте свій одяг? 

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: