Моя свекруха заявила, що моя донечка їй заважає, тому дитина повинна пожити в іншої бабусі

Я зустрілася зі своїм чоловіком, коли йшов процес розлучення з попереднім. Це був дуже важкий період. Після першого шлюбу у мене залишилася донька Оля, якій на той момент було 4 роки. Я дуже переживала за те, як у чоловіка складуться стосунки з донькою. Але все було добре, тому через рік я одружилася вдруге. Все було чудово до тих пір, поки не приїхала свекруха. 

Вона вирішила зробити ремонт в квартирі, тому на деякий час переїхала до нас. Мій чоловік одразу змінився. Про сім’ю забув, цілими днями бігав лише за мамою та намагався в усьому їй догодити.

В мене з самого початку стосунки зі свекрухою були до ні чого. Вона завжди була проти наших стосунків, тому що я розлучена. Вона навіть наше запрошення на весілля проігнорувала. Ми прожили разом вже два роки, за цей час вона приїжджала всього 2 рази – це були дні народження її сина. Мене її поведінка завжди дратувала, адже свекруха всіма способами намагалася довести сину, що я йому не рівня.

Я терпеливо ставилася до такого, але всьому є межа. 

Свекруха приїхала до нас і у всьому поводилася, як господиня. Все я роблю не так. Як тільки Оля вийде з кімнати, свекруха одразу кричить. Всюди Оля їй заважає. 

Пошепки

Чоловік мовчки спостерігав за цим всім. Я надіялася, що він захистить мене з дитиною, але цього чекати було марно. Я у власній квартирі стала відчувати себе гостею. Останніми днями вдома тільки одна тема для обговорення – коли я вже нарешті народжу другу дитину. Роки йдуть, я не молодію, чому ми про дітей не думаємо, що ж я за дружина така.

Усі натяки зводилися до того, що я одружилася з її сином через гроші, хоча ми живемо у моїй квартирі. 

Останньою краплею була її вимога відвести Олю до моєї матері, бо вона заважає свекрусі. 

Я відчуваю, що у моєї доньки стрес через неї, тому задумалась над цим. Можливо, їй дійсно буде краще декілька місяців пожити у люблячої бабусі? З іншого боку не хочу поступатися свекрусі. 

Мені теж переїхати, щоб не муляти їй очі? Порадьте, як бути, я вже змучилася.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector