Вибери чоловіка, з яким буде неможливо полюбити іншого

Дуже важливо вміти робити правильний вибір.

З хорошою людиною поруч ти не подумаєш про когось іншого. Якщо двом затишно та комфортно один з одним у будь-яких ситуаціях, то просто нема сенсу шукати ще когось. 

Справжній чоловік буде любити тебе у будь-якому вигляді, адже ти для нього єдина, а інших жінок просто не існує. У вас завжди буде довіра, адже навіть не виникало б ситуацій, які б змусили тебе сумніватися у його вірності.

Він намагатиметься бути кращим для тебе й ніколи не буде наголошувати на твоїх недоліках та вадах.

Будь з тим, хто підтримує твої мрії та стає вітром під твоїми крилами замість того, щоб обрізати їх.

Справжній чоловік буде намагатися зробити тебе щасливою. поряд з ним ти ніколи не будеш сумніватися у своїй привабливості. Поруч з такою людиною ти станеш впевненіша в собі й досягнеш нових висот. 

Вибери чоловіка, який сповнений позитивною енергією, щоб підняти тобі настрій, щоб підтримати тебе. Який знає, що тобі потрібна свобода, так само як і йому.

Для свого чоловіка ти будеш найдорожчою та найближчою людиною у цілому світі. Ти зможеш з ним поділитися своїми переживаннями, без страху осоромитися. Він буде розуміти твій спосіб мислення й ніколи навмисне не зробить тобі боляче.

Будь з чоловіком, який знає, що ти могла вибрати іншого, але ти вирішила бути з ним. Який щасливий бути з тобою.

Вибери чоловіка, який завжди готовий захищати тебе від усього поганого, що може трапитися. Хто готовий бути твоїм кращим другом, щоденником для твоїх думок і пристрасним коханцем одночасно.

Будь з тим, хто піднімає руку, щоб приголубити тебе, а не вдарити. Хто знає, наскільки ти чутлива, хто розуміє, що ти можеш переживати через дрібниці.

Твій чоловік ніколи не зрадить тебе заради швидкоплинного захоплення. Він буде цінити тебе та оберігати від небезпек. 

Поруч з таким чоловіком у тебе не виникне думки, щоб бути з іншим. Тому що кращого за нього немає. 

Що думаєте з цього приводу?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector