Можна робити будь-що і бути щасливим від цього!
Чомусь самотність завжди представляють в негативному світлі: людина сумна і зла, їй все не в радість. Але насправді жити одному – це велике щастя. Скільки всяких приємностей можна робити кожен день тільки в тому випадку, якщо у вас вдома більше не проживає ніхто! Ілюстратор Yaoyao Ma Van As показує всю красу самотнього життя: це справжня магія, яка створилася з картинок. Дивіться, вам точно захочеться побути наодинці з собою.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
А ви любите бути на самоті та насолоджуватися цим моментом?
Я зазирнув в сумку дружини і очманів! От так сюрприз мені кохана підготувала, нічого не скажеш
– Луганск – не Украина! Там нам будет лучше! – кричав друг в 2014 році. Уявіть собі моє лице, коли я зустріла його в Тернополі через 8 років…
– Зрадив тоді – зрадить і зараз! – запевняла подруга. Роки уявляла зустріч зі Степаном. Хотіла усім ризикнути заради нього
Я прожила рік з всиновленою дитиною та вирішила повернути її у сиротинець. Адже зрозуміла, що точно не буду щасливою матусею та не порадую чудове дитинство Іванкові
Гортала Фейсбук, як раптом бачу фото, де син одягає обручку своїй Жені. Мені очі на лоба полізли!
Я вперше стала мамою в 53 роки. Та то ще квіточки – я уявлення не маю, хто батько цієї дитини
Я виховувала дітей чоловіка як рідних, а на випускний старшого сина раптом з’явилася його біологічна мати. Затамувавши подих, я чекала на реакцію сина
– То он які ви тут патріоти? – Я їхала по роботі до Чернівців. Мене відправили у відрядження. Та в потязі сталося те, що я ніколи не забуду
Мама застерігала перед весіллям, що я з таким “чоловіком” щасливою довго не буду. І от минуло 14 років та я нарешті зрозуміла, що мама мала тоді на увазі. Шкода, що час повернути ніяк вже не можна
