Смачне домашнє печиво «Мадлен» за 15 хвилин

Багато господинь йдуть купувати різні печива в магазини. Але немає нічого кращого, ніж домашня випічка. І сьогодні ми вирішили подати до чаю класичне печиво «Мадлен». 

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.Вам буде потрібно:

● борошно – 120 гр, 
● яйця – 2 шт, 
● цукор – 80 гр ,
● вершкове масло – 90 гр, 
● лимонний сік – 1 ст.ложка.

Як готувати:

1.Підготувати всі необхідні продукти. Змішати масло, яйця, цукор.

2. Трохи розтопити вершкове масло, додати до нього яйця і цукор.

3. Збити все міксером або вінчиком.

4. Додати борошно.

5. І 1 столову ложку лимонного соку. Ретельно перемішати.

6. Викласти тісто в формочки «Мадлен» (або будь-які інші).

7. Випікати при температурі 190-200 градусів, 12-15 хвилин.

Смачного!

I
Популярне
Я зазирнув в сумку дружини і очманів! От так сюрприз мені кохана підготувала, нічого не скажеш

Я зазирнув в сумку дружини і очманів! От так сюрприз мені кохана підготувала, нічого не скажеш

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
– Луганск – не Украина! Там нам будет лучше! – кричав друг в 2014 році. Уявіть собі моє лице, коли я зустріла його в Тернополі через 8 років…

– Луганск – не Украина! Там нам будет лучше! – кричав друг в 2014 році. Уявіть собі моє лице, коли я зустріла його в Тернополі через 8 років…

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
– Зрадив тоді – зрадить і зараз! – запевняла подруга. Роки уявляла зустріч зі Степаном. Хотіла усім ризикнути заради нього

– Зрадив тоді – зрадить і зараз! – запевняла подруга. Роки уявляла зустріч зі Степаном. Хотіла усім ризикнути заради нього

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Я прожила рік з всиновленою дитиною та вирішила повернути її у сиротинець. Адже зрозуміла, що точно не буду щасливою матусею та не порадую чудове дитинство Іванкові

Я прожила рік з всиновленою дитиною та вирішила повернути її у сиротинець. Адже зрозуміла, що точно не буду щасливою матусею та не порадую чудове дитинство Іванкові

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Гортала Фейсбук, як раптом бачу фото, де син одягає обручку своїй Жені. Мені очі на лоба полізли!

Гортала Фейсбук, як раптом бачу фото, де син одягає обручку своїй Жені. Мені очі на лоба полізли!

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Я вперше стала мамою в 53 роки. Та то ще квіточки – я уявлення не маю, хто батько цієї дитини

Я вперше стала мамою в 53 роки. Та то ще квіточки – я уявлення не маю, хто батько цієї дитини

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Я виховувала дітей чоловіка як рідних, а на випускний старшого сина раптом з’явилася його біологічна мати. Затамувавши подих, я чекала на реакцію сина

Я виховувала дітей чоловіка як рідних, а на випускний старшого сина раптом з’явилася його біологічна мати. Затамувавши подих, я чекала на реакцію сина

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
– То он які ви тут патріоти? – Я їхала по роботі до Чернівців. Мене відправили у відрядження. Та в потязі сталося те, що я ніколи не забуду

– То он які ви тут патріоти? – Я їхала по роботі до Чернівців. Мене відправили у відрядження. Та в потязі сталося те, що я ніколи не забуду

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Мама застерігала перед весіллям, що я з таким “чоловіком” щасливою довго не буду. І от минуло 14 років та я нарешті зрозуміла, що мама мала тоді на увазі. Шкода, що час повернути ніяк вже не можна

Мама застерігала перед весіллям, що я з таким “чоловіком” щасливою довго не буду. І от минуло 14 років та я нарешті зрозуміла, що мама мала тоді на увазі. Шкода, що час повернути ніяк вже не можна

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Вам погано, а поговорити ні з ким?! Викликайте таксі. Водій одного з них врятував мені життя…

Вам погано, а поговорити ні з ким?! Викликайте таксі. Водій одного з них врятував мені життя…

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Примітка редакції: матеріал підготовлено на основі історії, що обговорюється в мережі / звернення читача. Редакція не має незалежного підтвердження всіх обставин і не називає конкретних учасників або установ. Фото в матеріалі має ілюстративний характер.