Ці солодощі ніколи не залишать вас байдужими.
Побалуйте себе та близьких таким десертом, адже його готувати не складно. Отже, рецепт:
- 100 мл окропу
- 40 г желатину
- 2 банани
- 500 г сметани
- 100 г цукру або цукрової пудри
- 50 г шоколаду
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Розчиніть желатин в окропі та остудіть. За цей час наріжте 2 банани. Заздалегідь підготуйте місткості для солодощів – креманки. Розкладіть на дно і стінки банани. Сметану збийте зі 100 г цукру та змішайте з желатином. Все ретельно перемішати, щоб не було грудочок.
Смак крему можна варіювати додаванням кориці, лимонної або апельсинової цедри. Налити суміш в креманку за бананами.
Натерти 50 г чорного шоколаду та посипати ним десерт. Прикрасьте листочками м’яти і цукатами.
Цей смачний тортик буде повноцінним десертом до чаю!
Вам сподобався рецепт?
U2
Популярне
Я зазирнув в сумку дружини і очманів! От так сюрприз мені кохана підготувала, нічого не скажеш
– Луганск – не Украина! Там нам будет лучше! – кричав друг в 2014 році. Уявіть собі моє лице, коли я зустріла його в Тернополі через 8 років…
– Зрадив тоді – зрадить і зараз! – запевняла подруга. Роки уявляла зустріч зі Степаном. Хотіла усім ризикнути заради нього
– Як ти не покинеш дружину й дітей, мене більше не побачиш! Я хочу мати законний статус! – Кохана шантажує мене, а дружина й не підозрює
Я прожила рік з всиновленою дитиною та вирішила повернути її у сиротинець. Адже зрозуміла, що точно не буду щасливою матусею та не порадую чудове дитинство Іванкові
Я вперше стала мамою в 53 роки. Та то ще квіточки – я уявлення не маю, хто батько цієї дитини
Я виховувала дітей чоловіка як рідних, а на випускний старшого сина раптом з’явилася його біологічна мати. Затамувавши подих, я чекала на реакцію сина
Переїхали з Харкова до свекрухи у Франківськ. Думала тут на нас чекає краще життя, але вже за тиждень хотілося тікати!
Гортала Фейсбук, як раптом бачу фото, де син одягає обручку своїй Жені. Мені очі на лоба полізли!
Мама застерігала перед весіллям, що я з таким “чоловіком” щасливою довго не буду. І от минуло 14 років та я нарешті зрозуміла, що мама мала тоді на увазі. Шкода, що час повернути ніяк вже не можна
Примітка редакції: матеріал підготовлено на основі історії, що обговорюється в мережі / звернення читача. Редакція не має незалежного підтвердження всіх обставин і не називає конкретних учасників або установ. Фото в матеріалі має ілюстративний характер.
