Я краще буду однією, ніж продовжу бути твоїм запасним варіантом..

Ти знаєш, що я завжди була поруч, коли тобі це було потрібно. І це я робила тому, що плекала до тебе найсвітліші почуття. 

Я завжди намагалася бути з тобою чесною, дарувати турботу, любов та підтримку. Я робила все для тебе, щоб ти міг відчувати себе щасливим. Але ти цього не помічав, або просто не хотів помічати.

Ти ніколи не цінував мене, і я сама відчувала корисний мотив з твого боку. Правда, я вірила, що тебе вразить моє кохання, що ти побачиш всю глибинну моєї любові і просто не встоїш перед нею, що ти також покохаєш мене і ми разом будемо з тобою насолоджуватися один одним.

Але це були лиш мрії, яким не судилося здійснитися…

Я вірила тобі, я чекала на те, що ми колись будемо разом проти цілого світу, але ти завжди залишався сам. Ти знав, що я прибіжу, варто тобі лиш зателефонувати чи написати повідомлення. Ти знав, що я дійсно кохаю тебе і використовував це у своїх брудних іграх.

Чому ти одразу не відпустив мене? Невже тобі подобалося смикати за ниточки мого зраненого серця?

Я була поруч, я була твоєю тінню і ти знав, що в будь-який момент можеш на мене покластися. Для тебе це вже стало звичним станом речей, але я не змогла звикнути до цього. Це не те, що хотіла я.

Але я хотіла справжніх стосунків. Я хотіла того, що і я давала тобі.

Я хотіла бути дівчиною, про яку б ти щиро піклувався. Я жадала стосунків, в яких би хлопець бачив майбутнє зі мною. Мені потрібно було бути дівчиною, з якою ти хотів би провести всі вихідні, а не один вільний вечір.

Я готова була подарувати тобі цілий всесвіт, але не бачила в твоїх очах взаємності. 

Я чекала, щоб ти дав хоча б якийсь знак, що відчуваєш до мене, але тобі було просто байдуже. У тебе завжди брак часу на наші стосунки, які взагалі важко було назвати стосунками. Тоді я годинами проводила перед дзеркалом і шукала в собі якийсь недолік, причину того, чому ти не можеш покохати мене такою, яка я є.

І знаєш, одного вечора я побачила у віддзеркалені молоду та красиву жінку, повну енергії та пристрасті, яка гідна кращого. Я зрозуміла, що не заслуговую на статус «тимчасового кохання».

Тому я врятую себе від сердечного болю і піду зараз. Не потрібно надсилати мені «Я за тобою скучив», після того як я не відповім на твоє повідомлення.

Ти мене втратив, хоча зараз ти цього і не зрозумієш. Для тебе я була одна з, а для когось стану єдиною і неповторною. Колись ти ще захочеш повернутися до мене, але у мене буде інше життя, щасливе та наповнене взаємним коханням…

Чи було у вас нерозділене кохання?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: