Жінки “з перчинкою” за знаком Зодіаку. Найправдивіший рейтинг!

Кожна жінка може стати тією бажаною та гостренькою, однак деякі наділені таким даром від природи. Астрологи виявили знаки Зодіаку, жінки-представники яких безумовно “з перчинкою”, а в деяких навіть цієї перчинки так багато, що навіть найгарячіші чоловіки шоковані! Отже, хто ж із знаків Зодіаку найбільші спокусниці?

Скорпіон

Такі жінки здатні проникати в душу своїм пристрасним поглядом. їхній гарячий темперамент здивує будь-якого чоловіка. Але з таким шаленим вогнем жінки-Скорпіони залишаються холодними та неприступними, що ще більше збуджує чоловіка. Від неї не знаєш, чого чекати: незнайомка, майбутня дружина чи взагалі інопланетна жінка?

Овен

А ця жінка незалежна настільки, що її не цікавитимуть бажання партнера. Та якщо їй самій щось не сподобається, то вона так йому про це повідомить, що бідолашний і слова не зможе сказати. Вона може кинути виклик партнерові прямо в ліжку, спокусивши чоловіка своєю гордовитістю та цілеспрямованістю.

Пошепки

Стрілець

А ці взагалі не обирають, що й коли говорити. Вони роблять, а потім думають, і то останнє не завжди. Вони яскраві, горді та дуже емоційні. Вони цінують свою особистість і не підлаштовуються під будь-які правила, адже створюють свої. З такою жінкою чоловік житиме, як на святі.

Лев

Тут перчинка пропере аж до нутрощів. Вони можуть здаватись спокійними і виваженими, однак в ліжку вони витворяють таке, що чоловік буде шокований. Так їм важливо показати свій темперамент та можливості. Така жінка знає собі ціну й на менше ніколи не погодиться. А щоб досягати свого, вона буде прикидатись милим котиком, після чого перетвориться на справжнього царя звірів.

Водолій

А ці жінки не розповідатимуть своїх планів, бо ж від них можна чекати, чого завгодно. Вона може запланувати романтичне побачення, а потім не прийти, бо забула чи передумала. Та й совість її мучити зовсім не буде, адже вона легка й оптимістична, такими дурницями не переймається. Вона незалежна, трохи невловима й приємна у спілкуванні, тому її і хочуть в дружини, щоб відчувати разом із нею свободу та непередбачуваність.

А ви є в цьому списку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Adblock
detector